Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szeretitek ha így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek ha így kènyeztet egy pasi titeket?

Figyelt kérdés
Hétvégén voltam egy lánnyal és a két újjamat olyan 5 -8 centire bedugva a puncijába az újjaimat felfele magamfele tartottam és úgy iújjaztam, észrevettem hogy van ott valami fent és úgy újjaztam, eléggé lihegett és élvezte. Mivel csak egy alkalmi kapcsolat volt így őt nem tudom és amúgysem akarom keresni, de ebben a mozdulatban jobban élvezte. Szerintetek miért volt jobb így? Ti is próbáltátok már így?
2021. aug. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
ott van a G pont te nagyon okos
2021. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A pénisznek is vannak olyan pontjai amik sokkal érzékenyebbek a többi résznél. Sőt, sok pasi azt se tudja hogy a legérzékenyebb pontjuk a seggükben van. 😉😂 A női nemiszerv is hasonló abban a tekintetben hogy vannak "gyenge pontjai", amit az ügyesebb pasik ki tudnak használni. Egyébként jól teszed ha kísérletezel, tapasztaltabb leszel és kreatívabb is, és a szex se lesz egyhangú.
2021. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez lenne minden vágyam. Csak az eddigi pasijaim nem szerettek ujjazni.
2021. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jó ujjazni :P A finom puha puncit a kezeid közé fogni :P
2021. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy ott volt a g pont azt olyan 11 óránál saccolják ugye?
2021. aug. 1. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
11 óránál?
2021. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb igen
2021. aug. 1. 19:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a g pontját ?
2021. aug. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!