Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis/átlag alatti farok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis/átlag alatti farok is lehet izgató/kívánatos?

Figyelt kérdés
10-13 centisek, alakjára gondolok meg az összképre, például van akinek jól áll, ha szőrös vagy kopasz vagy akár fazonigazított

2021. aug. 1. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Egy farok nem lehet kívánatos.

Maximum a tulajdonosa. Önmagában egy fasz csak egy fasz.

2021. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy tipp. Csupaszon nagyobbnak tűnik mint szőrösen
2021. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kettes jól írja, nagyobbnak hat, ha csupasz. Persze, hogy lehet, de első sorban tényleg a tulajdonosa legyen izgató. Vastagságot nem írtál, pedig az fontosabb, mint a hossz.
2021. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Önmagában biztos. De arányaiban nézve akkor is kicsi, szóval nem menti meg. Hiába esztétikus, ha a gyakorlatban kevés m
2021. aug. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Esélytelen.
2021. aug. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg az összhatás, az esztétika sokkal fontosabb a lányoknak a fsz tekintetében, mint a puszta méret. A szép farokra nagyon rá tudnak gerjedni, szívesen fogdossák, puszilgatják, nézegetik, dicsérgetik, játszanak vele.

És a helyzet az, hogy a nagy farkak kisebbik hányada szép, a többsége valamilyen szempontból ormótlan, aránytalan, groteszk.

2021. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is 13 cm van, szerintem szép és arányos.
2021. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
2-es hulyeseget ir. Minimum rovid szor legyen rajta (ha sak 3-4mm is). Csupaszon a kicsi penisz olyan, mint egy gyerek kukija, ami undorito. Szoval tegyel egy szivesseget a lanynak, es ne borotvald le teljesen. Hagyd meg neki az elvezetet, hogy ferfivel lehet.
2021. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as: igaz, én pont így csinálom.

Egész rövidre szoktam, najd hagyom nőni egy ideig. Mindig szőrös valamennyire, de nem full bozont.

2021. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

A 8-as képviseli itt a józan észt.

Az emberek többsége – már meg ne haragudjatok – ész nélkül alkalmaz ökölszabályként dolgokat. Ilyen a „szőrtelenül nagyobbnak látszik“. Ami kb. a közepes fszokra igaz, azoknál tud 1-2 centi vizuális tuningot adni a borotváltság, mert nem fedi szőr a tövét. A nagy fszon hiába van szőr, úgy is látszik a valódi mérete, a kis fszon meg csak ront a szőrtelenség, mert kisgyerekkukivá teszi. Ha kisebb méretű vagy (nem szégyen az), hagyd szőrösen, az férfiasítja.

A lányoknál hasonló hülyeség, hogy minden puncitípusra ráhúzzák a „szőrtelen szexibb” szabályt. Miközben a zárt babapunciknak, pláne, amik nem hosszúvágatúak, hanem rövid a résük, sokkal jobban áll a szőrösség.

Minden típusú faroknak/puncinak más szőrzet vagy szőrtelenség áll

jól, ahogy a különböző arc- és fejformáknak is más haj.

2021. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!