Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti kivel beszélitek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kivel beszélitek meg a szexuális eseményeket, ismerkedést, párkapcsolati problémát, ami veletek történik? Van ilyen ismerős családtag stb., aki tud is segíteni ezekben? F26.

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán megbeszélitek valakivel?

2021. aug. 2. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben apámmal, utána egyre inkább 1-2 valódi, tényleg bizalmas baráttal akikkel egy rugóra járt az agyunk.
2021. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Egy jó barátommal meg ritkán az öcsémmel
2021. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hasznos hogy megbeszélted tudtak segíteni amitől jobb lett? Esetleg példa?
2021. aug. 2. 22:18
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
A stratégiai dolgokat egy régebbi kollegàmmal, a napi szintű történéseket meg egy itteni, 3gyerekes anyàval.
2021. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
#3 hasznos tud lenni ha mások véleményét meghallgatod, mert egy plusz nézőpontot ad hozzá, objektívebben "kívülről" képesek látni a dolgokat. A véleményük viszont mindig szubjektív, a saját értékrendjük, nézőpontjukból jön. A végső döntés úgyis mindig a tiéd.
2021. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én senkivel.
2021. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 StevenUp ***** válasza:
100%

Én senkivel, vagy barátnőmmel. Általában velem osztják meg az ismerőseim a gondolataikat én meghallgatom vagy igény szerint tanácsot adok, de én nem érzem azt hogy bármi tanácsra szükségem lenne mert eddig is megoldottam egyedül amit akartam és ezután is meg tudom oldani szerintem.

Ha minden kötél szakad akkor lenne erre egy nagyon jó barátom, de feleslegesen nem sokkolom öt ezzel

2021. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban szinte kizárólag lányokkal beszéltem meg a gondjaimat, de aztán felnőttem, és ma már nem beszélek a szerelmi életemről senkivel. Nem állítom, hogy sosem őrlődöm, de kezelem a helyzetemet, tisztába jöttem saját magammal, elfogadom magamat a hibáimmal együtt.
2021. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt: volt hogy buszon beszélték át a hétvégét a lányok vihogva, mondták, hogy ki mit csinált, hány fiút elégítette ki 💋. Vonaton ugyanez.

Hangosan hogy mindenki hallja 🤯.

2021. aug. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!