Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális,hogy párom pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális,hogy párom pénisze ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Párom pénisze orgazmus után nagyon érzékeny. Konkrétan amint elmegy egyből le kell szállnom róla és hozzá sem érhetek, mert azt mondja érzékeny, fáj neki pedig sokszor megyünk el egyszerre, mert van, hogy csak úgy tudok,h o is éppen elmegy. es emiatt egy picit tovább bent kell tartania, hogy nekem is megfelelő ideig bent legyen szex végén de nagyon érzékeny neki utána. Másnal is van ilyen? Korábban én soha ilyet senkinél sem tapasztaltam. Volt, hogy vége lett a szexnek és egy 20 p után kézzel izgattam és jött a következő menet. Azonban neki érzékeny és fel sem áll aktus után pár óráig.

2021. aug. 3. 00:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
meg valamiért vele nem tudunk napi 2-nel többször szexelni. hatalmas közöttünk a vonzalom mindkettonk részéről és még viszonylag friss is a kapcsolat ezzel nem lehet baj. de ha elélvez minden alkalommal ( el szokott) , akkor nem képes napi 2-nel többre akkor sem, ha előtte napokig nem találkoztunk. Mit tehetnék ezügyben? Én örülnék, ha ritkán szexelnénk sokszor mondjuk 4-5x
2021. aug. 3. 00:48
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki más. Senkivel sem tapasztaltál hasonlót? Hány pasival voltál már?

Hány évesek vagytok? Ő szűz volt előtted?

2021. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján olyasmiről van szó, amin nem fogsz tudni változtatni. Ha ezt a férfit akarod, így kell elfogadnod őt.
2021. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

22 évesek vagyunk

Nem volt szűz előttem de másokkal szinte soha nem ment el szex alatt és a kezuktol sem nagyon,mert lelkileg sem volt olyan a kapcsolat és nem csinálták jól sem számára tehát a szex alatti orgazmus új számára de mar volt előttem több lánnyal.

2021. aug. 3. 00:53
 5/21 A kérdező kommentje:
Mesélte, hogy maximum 4x csinálta előttem de 4 szex alatt csak egyszer ment el, a végén. Velem pedig ugye mindig sikerül elmennie de úgy meg fura lenne szexelni, hogy ő nem megy el. nem tudom ez normális -e meg ez az érzékenyseg vagy valami probléma vagy ő csak ilyen meg fejleszthető-e. szoval varok bármilyen tapasztalatot, nem akarok túl rámenős lenni vele beszéd terén erről, mert nagyon érzékeny és nem akarok őt stresszelni ezzel, mert akkor van,hogy nem áll neki fel,ha feszült. kell neki,hogy érezze a bizalmam, szeretetem. ez nem csak testi kapcsolat, lelkileg is kotodunk es szeretem
2021. aug. 3. 00:57
 6/21 A kérdező kommentje:
es éppen ezért szeretnék többször szexelni időnként akár többször egy nap és nem tudom, néha azon aggodom velem lenne a baj de hát én vagyok az első, akivel jó is neki a szex és el is megy közben de még sem csináltuk még többször, mint 2. Harmadjára azt mondta elfáradt és így nem fog neki felállni
2021. aug. 3. 00:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Élvezés után mindenkié érzékeny, kié jobban, kié kevésbé. A párodé jobban ez van.
2021. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A te hüvelyed/csiklód nem érzékeny időnként élvezés után?

Nekem néha az. És olyankor nem jó, ha hozzáérek, vagy a partnerem hozzáér.

2021. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
volt páromnak utána 20 percig komrketan nem érzékeny,hanem érzéketlen lett bármit csináltam vele, ezert furcsaltam.
2021. aug. 3. 01:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiperérzékeny. Van ez így csak ritka.

Viszont cserébe extra durván élvezem az izgatást.

33F

2021. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!