Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt gáz, ha prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt gáz, ha prostihoz megy egy pasi?

Figyelt kérdés
Lányok válasza érdekelne, ti hogy viszonyultok egy olyan pasihoz aki volt már prostival?
2021. aug. 3. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Ki mondja, hogy gáz? És miért gáz?


Szerintem nem az. Van olyan fiú barátom aki rendszeresen jár elmondása szerint. Semmivel nem másabb vagy gázabb, mint más. 🤷‍♀️

2021. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Az én párom jó pár prostinál volt már amikor nem volt kapcsolata.

Nincs ebben semmi gáz szerintem

2021. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert szánalmas ha ennyire életképtelen hogy nem tud magának össze szedni egy nőt, csak pénzért. A másik hogy undorító hogy van ehhez gusztusa.
2021. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk némelyik nő akit össze szednek egy buliban igénytelenebb mint egy lakásos prosti aki ad magára illetve elvárt és adott a higiénia.

Én nő vagyok viszont ebben nem látok kivetnivalót.

Minek tépje a száját egy pasi és "udvaroljon" szexért is ha azt meg is veheti? És sokszor magasan jobb nőkkel

2021. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

"Mert szánalmas ha ennyire életképtelen hogy nem tud magának össze szedni egy nőt, csak pénzért. A másik hogy undorító hogy van ehhez gusztusa."


Na ebben a mentalitásban egy csomó gusztustalanság van összecsomagolva, alig lehet kibogozni. De nézzük.


"Nő összeszedése"


Ez azt jelenti, hogy a nő az valami tárgy, amit össze kell szedni. A férfit az teszi férfivá, hogy le tud hajolni ezekért a tárgyakért, és fel tud szedni egyet ingyen, ha kell neki, majd eldobni ha nem kell.

Valójában azonban van aki nem szivesen hazudozik nőnkek azért, hogy gerincre vághassa őket. Van aki szerint a nők is emberek, akiknek nem kell csak azért összetörni a szívét, hogy elmondhassuk, "ingyen" volt a szex. A prostinál (és itt végig önkéntes, nem kényszerített prostit értek) ugye nincs semmi titkos szándék, az egyik pénzért szexel, a másik fizet, senki nem fog éjjel a párnába sírni.

Aki szerint az igazi férfi összeszed egy nőt, az gyakorlatilag azt mondja: leszarom, hogy sírni fogsz ha átvertelek, megdugtalak és otthagytalak ha voltál olyan hülye és bevetted a dumámat. Szerintem ennél bármi menőbb.

Amúgy tény és való, hogy van olyan nő, aki azért megy el egy buliba, hogy felszedjen valakit, és ezzel nincs is semmi baj. Ha találkozol egy ilyennel és elmegy veled, akkor az csak egy illúzió, hogy te szedted fel őt.


"szánalmas pénzért szexelni"


Az külön vicces, hogy egy csomó ilyen "igazzzi fééérfi" veri a mellét, hogy ő ingyen dugott. Igaz, öt nőt kellett hozzá fűznie, napokig, mire az egyik elment vele, a randi is belekerült pár ezresbe, de a szex maga az "ingyen" volt. Szóval van egy rossz hírem, a járulékos költség is költség. Az idő is költség. A randi is költség. A nem szexben végződő randi is költség, amit hozzá kell adni ahhoz, amikor végre dugtál. Hacsak nem vagy tényleg egy celeb akire maguktól ragadnak a csajok, akkor valójában sose dugtál ingyen, csak trükkösen "könyvelsz" a fejedben.

Szóval valójában egy csomó pénzbe kerül mire lehazudozod a nőről a bugyit, de valamiért úgy érzed, hogy felsőbbrendű vagy. Lol.


"undorító"


Az meg külön vicces, amikor valaki undorítónak nevez egy nőt, aki sok férfival volt, és valamiért úgy érzi, hogy neki mindig egy szűz jár. Nem jön ki a matek, öcsi! Ráadásul van egy rossz hírem, az "ingyen" dugásaid valószínűleg olyan nőkkel voltak, akik sok férfival voltak előtted. Pénzért vagy nem pénzért, az mindegy. Tehát amire olyan nagyon vered a nyálad, hogy te "normális" nővel voltál, aki nem dugott a fél várossal, nos, dugott ő is, csak nem kért érte kp-t.

Ezzel amúgy nincs semmi baj, nekem éppenséggel van egy csomó olyan szeretőm, akivel néha összejárok, de tudom hogy másokkal is szexel. Mindenki használ gumit, mindenki egészségtudatos, a kockázat kezelhető. Egy rendes lakásos prosti ugyanezt tudja, egy részt eleve elküldi az ápolatlan vendéget, más részt az ár miatt a nagyon csöves prolik úgyse mennek oda, harmadrészt pedig ő is tudja, hogy nem kéne elkapni ezt-azt, és mindent meg is tesz ezért.

Úgyhogy önmagában a prosti nem jelent semmivel se nagyobb kockázatot egy tudatosan szexelő nőnél, aki minden nap mást visz haza.

2021. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Kedves #5, minden szavad arany!! :)
2021. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Mert fizetni a szexért gáz. Ennyire egyszerű, másképp nem megy, ezért pénzt ad valakinek, akinél semmit sem kell teljesíteni. Annyi más módja van.
2021. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon gáz, ha megtudom kiábrándulok a pasiból... de nagyon. Legyen egy férfinak normális önertékelése h nem sullyed odaig h megb.sz egy prostit...


Lehet lepontozni akik szerint a prostizás helyénvaló dolog!😂😂😂

2021. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

#5

Kicsit se visszás hogy végig alapvetőnek mondod hogy csak hazudozással lehet csajozni.

2021. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

#9 Hát tényleg nem igaz hogy csak hazudozással lehet, lehet manapság úgy is ha TVsztár vagy, vagy látványosan van pénzed bőven, és szereted szórni is, ez esetekben jönnek a csajok maguktól.

De átlagember, átlagpofával nem fog könnyen szép csajt találni, de a prosti iparág is egyre inkább átment lehúzásra orientálódott iparágra.

2021. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!