Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a kövér emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kövér emberek általában miért nem élvezik egymás társaságát?

Figyelt kérdés
A kövér nők és a kövér férfiak is vékony párt keresnek általában.
2021. aug. 4. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Mert ők azt hiszik magukról, hogy milyen jó nők/pasik. Főleg a nőkre igaz ez. A 200 kilós mangalicák is csak 10/10-es pasival állnak szóba. Más kérdés hogy a 10/10-es pasikat nem érdeklik a tenyészkocák. Ilyenkor jön a hiszti és a csinos lányok mocskolása, "gebe", "anorexiás", stb. jelzők rögöfése.
2021. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
#1 Ne mangalicázz meg tenyészkocázz, jóember.
2021. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 : Mindenki szabadon elmondhatja a véleményét. Ez nagyon fontos dolog.
2021. aug. 4. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

#1 ezzel a hozzászólással csak a saját intelligenciád hiányát mutattad be. És semmi köze a valósághoz a mondandódnak.

A túlsúlyos emberek elég nagy százaléka valamilyen betegség folytán túlsúlyos. Akárcsak én, egy autoimmun betegség következtében elveszítettem a pajzsmirigyemet, és szinte lehetetlenség még a súlyomat is szinten tartani, nem még fogyni is. Persze rengeteg sporttal és az étkezésre való állandó odafigyeléssel, és lemondással már egy ideje nem híztam tovább.

Én az elmémben nem vagyok kövér. A sok sportnak köszönhetően rengeteg izom van rajtam, de csak a háj alatt. Amikor a tükörbe nézek undorodom magamtól, hiszen nem vagyok se lusta, se zabagép. Nem szeretem a kövér embereket. Magamat nem tartom sem szépnek, sem vonzónak, de elképzelni azt, hogy egy szintén kövér emberrel megpróbálok lefeküdni…. csak egy szumó bírkózó bajnokság jut róla eszembe.

Ismerek sok olyan túlsúlyos embert, akik szintén túlsúlyos valakivel kötötték össze az életüket, szóval általánosítani nem lehet.

És persze ott vannak azok a kövérek, akik valóban a lustaság és a zabálás miatt lettek akkorák, amekkorák. Ismerek olyan 170 kilós pasit, aki meg van győződve róla, hogy ő egy férfiállat, egy görög isten, pedig még a cipőjét se tudja bekötni, akkora a bele.

Szóval attól, hogy valaki túlsúlyos, még nem biztos, hogy a sorstársai tetszenek neki. Ahogyan nem minden fekete bőrű ember akar maga mellé fekete bőrű társat, vagy nem minden kékszemű akar kékszemű partnert.

Én már jóideje nem keresek pasit. Abszolút elfogadtam a sorsom. Tisztában vagyok vele, hogy a külsőm miatt senkinek sem fogok kelleni. Szánalom szex, vagy ló helyett szamár pedig nem leszek. Van bennem azért ennyi önbecsülés, még ha semmire sem tartom magam.

2021. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
A saját testsúlynak nem sok köze van hozzá hogy kinek mi tetszik és mi nem. A kövér, egészségtelenül túlsúlyos meg valljuk be elég kevés embernek. Attól hogy ők maguk széthíztak az ízlésük még olyan maradt mint a többi emberé. Ugyanazok a nők tetszettek akkor is amikor egy 120 kg-s undorítóan hájas disznó voltam (igen magamat pocskondiázhatom nyugodtan) meg akkor is amikor két év kemény munkával, sporttal leadtam belőle 25 kg-t és izommá "konvertáltam" a maradékot mert az ember ugyanaz volt a zsírdisznó testben.
2021. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

#4 Nehéz nem indulatból reagálni a hozzászólásodra mert pontosan tükrözi a mai szingli "modern" nők gondolkodását.

Tudod magadról hogy nem vagy 10/10-es a saját szubjektív mércéddel mérve de te nem vagy hajlandó lejjebb adni az igényeidből mert szerinted neked is a 10/10-es való.

Neked súlyos autoimmun betegséged van ami felmentést ad, de a 170 kilós férfiismerősöd egy gusztustalan lusta zabagép. Lehet hogy neki étkezési zavara van gyerekkora óta, lelki eredetű de az persze nem súlyos mert nem veled történt. Lépjen túl rajta, szedje össze magát mondanád, pedig a lelki vagy mentális eredetű betegségek is vannak annyira súlyosak mint a tied, de szerinted nem az mert nem te éled át.

Kizárod azokat akik nem olyan szerencsés genetikával áldott meg a sors, de segítek, ha valaha is hozzájuk tartoztál volna akkor már elkeltél volna. Mert fiatalon ösztönösen olyan párt választ magának valaki akivel szerintük egy súlycsoportban van. Ronda férfi nem kezd kapcsolatba ronda nővel. Megdugni megdugja, de nem lesz a párja hosszútávon.

Inkább szenvedsz a magányodban mint hogy kis empátiát mutass a sorstársaid felé, esetleg megismerj egy olyan férfit akinek minden nap ajándék lenne melletted, értékelni tudna, a tenyerén hordozna mert ő is kövér.

Pedig lehet hogy az elméjében ő se kövér csak valamilyen betegsége van. De ő csak egy szánalmas elhízott kövér disznó.

Ez a fajta gondolkodásmód abszolút jellemző a mostani 30-40 közötti szingli nőkre akik azzal takaróznak hogy a normális férfiak már elkeltek.

Nem, nem a ti fejetekben van a baj...

2021. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Olyan nincs hogy valaki NE tudjon lefogyni! Ha betegséged van akkor kell speciális diéta, nem kell mindent összezabálni. De olyan nincs hogy valaki nem visz be kalóriát, mégse fogy. De nekem aztán teljesen mindegy, ti fogtok magányosan, zsírdisznóként meghalni.
2021. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Az ivaros szaporodásból így az emberi természetből fakad: ha van rá lehetőség akkor mindenkinek a legjobb kell! A nőknek a sikeres alfahím, a férfiaknak az odaadó bombanő. Ezzel együtt aki fejben is érik az belátja hogy a saját szintjéhez képest mi az amit el tud érni. Aki meg nem az keseregni fog, a fél világot gyűlölni frusztrációjában és egyedül marad.
2021. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kirekesztő a társadalom, hogy mindenkit felcímkézünk, majd feltesszük a polcra egy-egy kategóriában. A kövér emberekhez mindenféle jelzőt illetnek, pejoratív értelemben. Ha kövér vagy, egész nap zabálsz, semmi sportot nem űzöl, szégyelld agyon magad.

Hogy is lehetne bátorsága olyanok társaságát keresni, akik úgy néznek ki, mintha skatulyából húzták volna ki őket. Ehhez kell a média, a fogékony, magukkal is elégedetlen emberek, és a befolyásolható birkák összessége.

2021. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

#7 Létezik olyan, hogy valaki nem tud lefogyni.

Olvass utána a Hashimoto-Thyreoiditis nevű betegségnek, PCOS-nek, vagy az inzulin-rezisztenciának.

Utóbbi kezelhető/visszafordítható. Az első pedig csak szinten tartható hormonpótló kezeléssel. Akinek ilyen betegsége van, képes a fogyásra, csak körülbelül 1000szer akkora energiabefektetéssel, mint egy egészséges ember.

#6 Már bocs, de te lennél olyasvalakivel, akit egyáltalán nem tartasz vonzónak? Igen, van olyan ember, aki inkább vállalja az egyedüllétet, mert valószínűleg annyi bántás és csalódás érte, hogy már képtelen bárkit is beengedni az életébe. De te bizonyára jobban tudod, és nem skatulyázol be mindenkit ostoba önző picsának…

2021. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!