Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is szokott lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is szokott lenni hasonló "kiégése"?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy komoly párkapcsolatra, de semmiképp sem akar összejönni, ezért inkább alkalmi kapcsolataim vannak. Mostanában is volt egy jó pár, és azt érzem, hogy nem rossz ez, de most egy darabig valahogy mégsem hiányzik egyáltalán. Másnak is szokott hasonló érzése lenni? 20-as N

2021. aug. 6. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
igen
2021. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt férfiként ilyen. Aztán elmúlt. :)
2021. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem szokott. Utoljára ~5 éve ért hozzám emberi lény erotikus módon.

Az egyéjszakás kalandokból pont a szeretet és a törődés hiányzik. Értelmetlen lenne miatta megmozdulnom.

(F)

2021. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

nekem 3 kapcsolat után van olyan kiégésem, hogy nem akarok komolyat jó sok ideig


21 évesen életre szólót akartam, majdnem 30 vagyok és nem akarok komolyat

2021. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az ilyen alkalmik pont azt nem adták meg amit akrtam, persze könnyíteni jó volt magamon.

Most jobb híján egy szexkapcsolatom van, ez egy fokkal jobb mint az alkalmizás.

2021. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára talán 20 éves koromban vágytam normális kapcsolatra.

Most 38 vagyok, és eszem ágában sincs összejönni egy pasival, hogy aztán a bébiszittere legyek.

Maradok a szexpartnereknél.

2021. aug. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mennyit kalandoztál, hány pasival voltál?
2021. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fordítva volt ilyen. Voltak kalandjaim, de én komolyat kerestem, aztán belefáradtam, most csak egyéjszakásokat akartam keresni a nyáron, de az se akart az istennek se összejönni, úgyhogy most nem keresek senkit, azzal legalább nem lehet mellélőni :D
2021. aug. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Olyan opció nincs h csak elvagy egyedül és rehab van? Miért kell mindig vkin ülni?
2021. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
45 éve folyamatosan van partnerem, de soha nem éreztem azt, hogy most épen nem kellene. Pedig az első 22 évben az istennek se találtam az igazit.
2021. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!