Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy a francba lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy a francba lehetséges, hogy egy szexpartner keresőn nagyobb sikerem van mint tinderen kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A Tinderen sok az inger, az ember, még a matchek között is szelektálni kell :D
2021. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Melyik szexpartner keresőn? Az se mindegy :D
2021. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze a szexpartnerkeresőn is sokan nem írnak vissza, de aki igen és beszélek vele, persze többen nagyobb a szájuk mint a tényleges akaraterő és offolják magukat , de akikkel beszéltem eddig rendesen mind jó csaj volt.


Most egy 10/9 es csajjal beszélek épp, nagyon durván jó a csaj.

2021. aug. 9. 21:14
 4/13 A kérdező kommentje:
És ő most nem úgy néz ki hogy offolja magát
2021. aug. 9. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Melyik ez az oldal?
2021. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A véletlenek összjátéka ezt "dobta a gép". A tinderen is partnerkeresőn is a legfontosabb (első körben) hogy eljuss az első üzenetváltásig, utána meg a személyes találkozókig - úgyis ott dől el minden.
2021. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, nálam tinderen is a matchelés a nehéz, utána ha az megvan és elkezdek beszélgetni valakivel rájön , hogy egész jófej vagyok én , jobb mint amire gondolt :D
2021. aug. 9. 21:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Penzert keresnek partnert a tindercsajok?
2021. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nem tinder amiről beszélek. És attól hogy felregisztráltok, még nem jelenti azt hogy szóba is állnak veletek.Sőt a csaj nem is biztos hogy szóbaállt volna velem így elsőre, mert nem tetszett neki annyira amit írtam nyitómondatként , de aztán elkezdtünk beszélni, aztán odalyukadtunk ki, hogy küldözgette a maszti képeit.Mondjuk egyébként állítólag nincs rossz testem, mármint ezt mondták ma már ketten az oldalról.
2021. aug. 9. 21:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja igen hozzátenném, hogy amikor itt rákérdeztem hogy nézek ki, jöttek a vélemények hogy kb : szarul :D ott meg a jobb csajoknak megfelelő vagyok
2021. aug. 9. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!