Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos lánynál a helyszinen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos lánynál a helyszinen szokott lenni alvilági férfi egyed, aki alkalmas megjelenhet, még több összeget kikényszerítve?

Figyelt kérdés
Esetleg példa?

2021. aug. 11. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Többször járok sosem volt ilyen.
Ritkán járok sosem volt ilyen.
Egyszer voltam nem volt ilyen.
Egyszer voltam és előfordult.
Többször járok néha van ilyen.
Szerintem minden lakásosnál van ilyen.
Egyszer ráfáztam, pedig csak a megbeszélt összeget vittem magammal.
2 vagy több alkalommal ráfáztam, pedig csak a megbeszélt összeget vittem magammal. Egyszer élünk.
Szerintem ilyen nincs.
Egy szorongással küzdő inkább ne menjen.
24 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nincs ilyen. A prostik és a stricijeik a nyugodt üzletmenetet szeretik nem a balhét, ami rontja is az üzletet meg bármikor rendőrségi ügy lehet belőle. Befenyítené a kuncsaftot még 10k-ra s ha rendőrségi ügy lesz belőle akkor hónapokig járna a yardra - s addig sem keres, elszalaszt 20 másik ügyfelet akikről fejenként normál üzlettel lefejne 20x15k-t. Nem buli.

Ettől még minden lány telójában ott lesz legalább egy szám amit felhívhat a kuncsafttal baj van (erőszakos, nem tudja kidobni). Fizetni meg mindig előre fizetsz! Ha menet közben jön meg az étvágy extrára, akkor a prosti leszáll rólad és kéri az árát majd utána folytatja a dolgot.

2021. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak cigányhoz nem menj azok úgyis le fognak húzni, vagy meglopnak.
2021. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elöre megdumált árral kell menni. Álltalában elöre fizetsz,
2021. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hogy van strici igen. F
2021. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyóckerben mindig van. A 2. Kerületi krvàknàl pedig telefonszám.
2021. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy urban legend, hogy mindenhol ott ül egy strici. Mert a prostik felnek es probaljak elerni hogy ne akard atverni vagy agyonverni. Ennyire meg a stricik se raerosek, meg hat tobb "csajuk" van, mindre nem tudnak 10-12 oraban figyelni. De ha nem akarsz fizetni, akkor bizonyara van telefonszamuk, es mire leérsz már lehet hogy vár valaki. Ha meg kocsival vagy, foleg nem szerencsés, mert akkor meg retteghetsz kesobb, hogy rendszam alapjan mikor azonosit be a stricko
2021. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!