Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány évesen érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesen érzitek már kész magatokat a szexre pasikkal? Érdekelne röviden mit szeretnétek leginkább, csókolózni, orális kényeztetés, behatolás? valami más? Az érzelmek is hiányoznak vagy a testi örömök vágya erősebb?

Figyelt kérdés
normális dolgokra gondolok, de minden lehet normális ami örömöt okoz és másnak nem rossz

2021. aug. 15. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha fiúktól kérdezted volna már 30 válasz.


(#1, amúgy csak trollkodtam természetesen én is fiú vagyok)

2021. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

16-17

Én ekkoriban már vágytam a szexre, orállal. Azelőtt meg a csókolózásra.

2021. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a téma 12 éves korom körül kezdett el érdekelni. Legelőször az hiányzott, hogy valakihez odabújhassak, aki átölel, szeret, és vigyáz rám. Ez volt olyan 13 éves koromban. Még nem egészen 14 évesen csókolózni akartam (ami végül sikerült is). És 16 évesen kezdtem el arra vágyni, hogy valaki belém hatoljon, orállal, anállal együtt.
2021. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én sose értettem mi értelme éveken át húzni egy fiú agyát. Én 17 évesen össze jöttem az akkor 26 éves párommal. Készen álltam mindenre, kb egy hónap alatt jutottunk el a behatolásig. Addig pettingeltünk, oráloztunk. A testi és az érzelmi vágy is erős volt.
2021. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen kezdtem el maszturbalni, de nem közeledtem fiúk fele.. És nem is akartam szexelni meg semmi...

Aztán 14 évesen lett barátom, szeretek csókolózni, orált is, behatolást is... Igazából kedvfuggo hogy mikor melyikre van szükségem... De egy ölelés és egy csók sokszor gyógyír

2021. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 önki. 15 evesen mar vágytam a behatolásra stb.
2021. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen kezdtem el maszturbálni, 14 évesen volt pasim, de nagyon rosszul csókolt, ezert nem szeretek mai napig csókolózni viszont nagyon jól izgatott. 18-19 évesen vágytam nyalásra, 18 évesen ez megtörtént, aztán mivel késön érő típus vgyk, 19-20 évesen vágytam behatolásra, nyalásra,érzelmekkel teli szexre. Mert érzelem mentesen nem megy 🤷‍♀️
2021. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!