Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban lévő,férjes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő,férjes nők,titeket izgat neha a virtaulis szex? esetleg feldobja a kapcsolatot is otthon ha fejben felizgat valaki titokban? Vagy nőkent ez nem mozgat meg?

Figyelt kérdés
nyilván nem a férjjel ,hanem oylan személlyel aki mondjuk fotó alapjan szimpatikus és valos pasi

2021. aug. 18. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Marhára nem izgat semmilyen szex egy másik férfival

N

2021. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
1es, az a kemény hogy dícséretes a hűséged, megis lepontoznak az emberek...na mindegy, én azért adtam neked egy Hasznos plecsnit. :) 💪👌
2021. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja egyébként 28/F vagyok
2021. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha a szeretőm izgat fel akkor a férjemmel is tüzes vagyok. De random pasikra nem izgul9k.
2021. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

A páromon kívül más férfi kicsit se izgat.

Fel szoktuk így dobni a kapcsolatunkat, ha a munkája miatt távol van.


N

2021. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem konkrétan a másik férfi, inkább a szavak, gondolatok. Ha az illető tudja mit és hogy kell írnia...
2021. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Néha jol esik egy masik ferfivel irogatni, flortolgetni :)

A virtualis szex alatt mit ertesz? Kozos maszti videohivasban, vagy mi? Az mar nem palya...

2021. aug. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Senki más nem érdekel a férjemen kívül. Vele viszont szoktunk irogatni/videózni, ha elutazik a munkája miatt.
2021. aug. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Igen izgat. A kapcsolatot nem dobja fel, annak már annyi ha ilyenekre sor kerül.
2021. aug. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!