Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochista nőknek könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochista nőknek könnyű ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezebb, mert nincs olyan sok valódi szadista pasi. Én is tudnék fájdalmat okozni, de nincs bennem vágy a szadizmusra és emiatt hosszú távon nem jönnék ki egy mazchista lánnyal. Amúgy olyan szempontból könnyű, hogy ha lelkileg is mazochista akkor minden sarkon talál magának valakit akivel csak azért jön össze, mert annyira sz*r
2021. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lelki mazochistaként sokan megfognak, de kevesen kötnek le.
2021. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, a mazochizmus pontosan mire terjed ki.
2021. aug. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem könnyű, mert bár sok pasi szereti a 'durva szexet', szadista hajlamú nagyon kevés van. A legtöbb csak keményen baszni szeret meg max egy kis fenekelés hajhúzás, de ezek se erősen:D kezét éppen hogy a nyakamra tudja tenni, de fél hogy nehogy túl erősen csinálja. Kevés az olyan férfi, aki tovább mer menni (és én még nem is vágyom olyan extrém mazo dolgokra)

N

2021. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb. Mo.-n majdnem minden nő full alárendelődik a hapsiknak, mert ez a trendi, úgyhogy nem vagy nehéz helyzetben.
2021. aug. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szadistaként pont az a bajom, hogy kevés a tényleg mazochista nő akit rendesen meg lehet kínozni :)
2021. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szadista vagyok de nem találok igazi mazochista nőt.
2022. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!