Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan akadályozhatom meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadályozhatom meg hogy csökkenjen a tesztoszteron szintem 30 éves férfiként?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok olyan mint egy tini szexuális étvágyat tekintve,max heti 2-3 alkalommal kivánom a szexet. Szeretném ha újra az lenne hogy napi szinten akár többször is. Van rá vmi természetes módszer?

2021. aug. 22. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
szerintem sok vitamin fehérje füge datolya de isten igazából nem tudom
2021. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Olyan tanácsára lenne szükségem aki tartja a szintet ilyen idősen is.

Csökkenést vettem észre ami nagyon nem tetszik, hiányzik ez a élvezet az életből így

2021. aug. 22. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges étkezés és sport sport sport! Aki rendszeresen sportol, annak a teszto is magadabb és a libidója is. Általánosságban persze. Olvass utána neten:)
2021. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez lehet a baj, az életemben sosem sportoltam....

És most látszik ezek szerint már.

2021. aug. 22. 17:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját testsúlyos edzés+kardió(futás vagy bringa), sok vitamin, ásványi anyagok, kajából tojás, húsok, lassan felszívódó szénhidrátok mehetnek. Csokit, cukros üdítőket felejtsd el. Pia csak ritkán, akkor is max. 1-2 sör vagy három-négy deci száraz vörösbor alkalmanként. Kiegészítőnek cink tabletta mehet, az jót tesz a libidónak ha mellette megvan a megfelelő életmód. Legyél sokat a napon, élj aktív életmódot. A súlyfelesleget ha van add le. Amikről itt szó van az hosszabb távon helyreteszi a hormonrendszert így állítva helyre a normális férfi működést. 40 éves vagyok, így élek, semmi változást nem érzek a 20 éves önmagamhoz képest ha a szexuális teljesítményről van szó.
2021. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 ös jól összefoglalta.

Sajnos ezt nem tudod megúszni. Ha soha életedben nem sportoltál, akkor ideje elkezdeni. Viszont akkor az alapoktól, kis terheléssel fokozatosan. Ha megteheted, egy személyi edző sokat tud segíteni

#3 N

2021. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Óriási majdnem minden rossz igazam rám amit felsoroltál, 3dl kóla napi szinten,12 kg túlsúly (bmi),kevés napon tartozkodás,0 sport.

Egyedül annyi hogy nem iszom csak 2 havonta egyszer 1,5 dl töményet

2021. aug. 22. 18:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve én is ezt érzem. Úgy 25-ig megvolt az szexuális... ingerem, de nem volt kivel. Most hogy van, meg pár éve hiába. Csak csökken, de minden szinten. Igaz, sok a stressz és mióta elköltöztünk nem tudok bringázni se, mert nincs hova tenni.
2021. aug. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen nekem is 25 évesen kezdődött. Most 30 nál még erősebben érzem, sokkal több lehetőségem van mint akkor de nem tudom kiélvezni :(

Mert az hogy heti 1-2 alkalommal kivánom és elég utána az semmi.

Nem vagyok igazi...

2021. aug. 24. 08:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Én évtizedes viszonylatban nem szexeltem és nem is kívánom de érzem hogy valami hiányzik 34f
2021. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!