Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy 16 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy 16 éves lány és egy 20 éves fiú másfél hónapja vannak együtt, akkor már lefeküdtek vajon?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok.
2021. aug. 23. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

kérdezd meg őket xd


két lehetőség van, vagy igen vagy nem


Máshogy csak találgatni tudsz


Például voltam együtt egy csajjal, aki kivulrol szende szuz kislányt mutatott felém, próbáltam elhinni hogy nem ribi, de amikor az első randin hagyja hogy nyúlkáljak a bugyijába az sok jóra nem utalhat.

2021. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon emberfüggő főleg olyankor nehéz akármit is mondani ha szűz (volt) a lány mivel olyankor sokan tovább várnak de valakik meg nem.
2021. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben a fülledt melegben? Hacsak nem este történt, vagy egy jó hűvös melegben akkor nem, de valszeg hogy mégis inkább igen.
2021. aug. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mantis religiosa ***** válasza:
43%
Ha dugni nem is dugtak, de egy kis petting biztos volt már. 😇
2021. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom..elég valószínű
2021. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitudja...nekem volt olyan csajom hogy 3 hónap után volt petting...és utána szex, de volt olyan csajom is ahol az első találkozásnál megvolt minden, szóval....:D
2021. aug. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!