Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sportoló csajok úgy általáno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportoló csajok úgy általánosságban jobban igénylik a szexet?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kavarok egy fiatal csajjal aki röplabdázik versenyszerűen,gyönyörű szép és jó magas lány,a szex eddig jobb nem is lehetne vele ami eddig szinte minden nap volt de aznap mikor edzése van vagy meccse olyankor a két véglet,vagy a fáradtság miatt nincs hozzá kedve,vagy pont ellenkezőleg és akár többször is csinálná mielőtt a pályára lép,szóval nehéz rajta kiigazodni így érdekelne a véleménye másnak is hogy mi a tapasztalat erről aki kavart,járt már sportolóval?
2021. aug. 24. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még de szerintem egy fokkal jobban szeretik ( nagy átlagban).

Ennek gondolom az egyik oka hogy a vérszegény lányáknak nem megy a sport csak az életképeseknek. És a sport amúgy is jó hatással van minden emberre, növeli a libidot is ha nincs túl edzve.

2021. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem xd
2021. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Többek között sportolók is, és annyi van a dologban, amit a #1-es leírt. A napi egy szexet igénylem (nyilván nem verem földhöz magam, ha kimarad), de nem azért, mert sportolok, hanem fizikailag jó állapotban vagyok, egészséges is vagyok, meg pluszba fiatal is. Egy erős túra vagy hosszas edzés után nálam is ez a két véglet van egyébként.
2021. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a két véglet van edzés után, de én sem vagyok versenysportoló
2021. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen. Akinek rendben van a libidója, azok jellemzően nagyon kívánják a szexet, és nem fulladnak ki 3 perc lovaglás után. Nehéz férfiként egy ilyen csajjal teljesíteni.
2021. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!