Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem szereti, ha leszopják?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk kimondottam taszítja, ha benne van valaki szájában a farka. Van ilyen?

2021. aug. 25. 09:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezerből egy biztos hogy van, ahogy olyan pasi is van (ismertem ilyet) aki a dugásnál jobban szerette ha kézzel kiverik neki. Meg olyan is aki fetisiszta és a fétis jobban izgatja mint maga a szex. Ahány ember annyiféle szokás, vágy, szóval léteznek olyan pasik is akik nem szeretik az orált. Mondjuk én ki nem hagynám, de hát nem vagyunk egyformák 😅
2021. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem taszít, de nem rajongok érte. (48 F)
2021. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

A legjobb dolog a világon. Amikor el tudod engedni magad és a száj minden egyes mm-ében találsz valami izgatót, hol a nyelvet hol a garatot hol a fogakat hogy az ajkakat hol pedig a kezet ami a száj előtt játszadozik.

Az meg csak hab a tortán hogy ha a szájba is élvezhetsz el. Nem kell arra figyelned hogy mikor szokj. Simán csak hagyod hogy megtörténjen az orgazmus/ejakuláció. Imádom.

2021. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
20%
Igen,de az a férfi beteg..
2021. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem is tudtok jól szopni! A kérdező meg nagy valószínűséggel nem is akar...
2021. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség, én szeretek szopni! Mondjuk nem akárkit...

Csak kíváncsi voltam!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2021. aug. 25. 17:31
 17/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem volt ilyenben részem, de nem is szeretnék, mert úgy gondolom, hogy a száj nem erre való, és a nő egyfajta megalázása is ez.
2021. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17, Eddig egy nőmnek sem kellett mondanom hogy kényeztessen szájjal még is megtette mind. Sztem alap hogy megteszi viszonzásképpen.
2021. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akad
2021. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
17-es te beteg vagy..Imadok faszt szopni..
2021. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!