Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen típusu férfiakból lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusu férfiakból lesz cuckold?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Amilyenből a rendező megálmodja...

Az hogy egy rakat cuckold poresz létezik, az nem jelenti ,hogy az életben is így működik.

2021. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Jellemzően olyanokból akik nem tudtak feldolgozni egy megcsalást vagy van valami más törés esetleg szimplán szubmiszívak
2021. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szeretném látni a nejem mással élvezni , akár passziv résztvevőként , de semmilyen megalázásra nem vágynék .
2021. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szubmisszív alapbeállítottságú srácokból akiket megcsaltak és nem tudták rendesen feldolgozni. Sajnos a megcsalás önmagában egy nagyon megalázó dolog és az ember úgy érzi, hogy elárulták. Akinek van némi önbecsülése az ilyenkor elhajtja a párját és nem törődik bele a helyzetbe, de akinek nincs az sokszor igen. Én is szubmisszív vagyok (vagy inkább papucs?) és engem 3x csalt meg a barátnőm, de voltak viták amikor a 4 is elhangzott a szájából mikor bántani akart és én még is vele maradtam - kitudja miért.


Igazából már a kapcsolat alatt mikor direkt bántani akart azzal veszekedés közben, hogy megcsalt éreztem valami szexuális izgatottságot a megalázottság érzése mellett, utána pedig teljesen rákaptam a témára. Szerencsére nálam elmúlt ez a fajta fétis, csak a kapcsolat utáni pár hónapban volt jelen erősen. Gondolom valamennyire sikerült magam lelkileg összeszedni. Sajnos viszont még most is úgy érzem, hogy nem biztos, h lenne elég önbecsülésem elküldeni a párom, ha megcsalna, de tudatosan biztos emellett döntenék.

2021. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem típus kérdése. Eleve gyakran az az alárendelt a párkapcsolatában, aki a munkahelyén döntési pozícióban van. Ha egy feleség úgy érzi, hogy el van nyomva a házasságában, akkor átbillenhet benne valami, ha kap egy külső ingert, amiből megcsalás lesz. Amikor a szende asszonykából rövid idő alatt egy felvállaltan félrekefélő nő lesz, akkor az addig domináns férjből is könnyen cuckold válhat.
2021. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És mitől lesz egy nő félrekefélő? Elég ha 5-10 évig a nő a domináns és akkor a férjét csalni fogja?
2021. aug. 25. 12:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő domináns és a párja kevés neki ehhez akkor megcsalja. Akár 2 év után is pl.
2021. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Mitől lesz valaki fétiskedvelő, avagy lesz a kedvenc étele a sült csülök? A válasz ugyanígy összetett. A cuckold kedvelése nem mutat szoros korrelációt a magszemélyiséggel, ergo néhány attitűdből, mentális jellemzőből nem tudod lineárisan következtetni. Szóval a válasz röviden: egyénfüggő, mindenkinél egyedileg alakul ki.

Ismerek több olyan nagyon is domináns férfit aki többes, ha úgy tetszik cuckoldkedvelő. A szeánszokon nem csendes megfigyelő, hanem nagyon is aktív résztvevő, végig szoros kontroll, irányítás alatt tartja az "eseményeket".

2021. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm akiről fentebb írtam nem volt domináns. Inkább csak nem törődött az érzéseimmel és sokszor csak bosszút akart állni rajtam valamiért mikor megcsalt. Na meg olyan is volt, hogy csak úgy hozta az élet, hogy összeismerkedett valakivel ő meg nem mondott nemet. A slusszpoén, hogy ő volt féltékeny a kapcsolatunk elején, megtiltotta, hogy lányokkal beszéljek és a barátaimtól is elszigetelt, miközben ő sokszor gyűjtögette a pasik üzeneteit is instán és mutogatta nekem őket, hogy mennyien írnak neki és mennyi lehetősége lenne. Igazából ennek a lánynak súlyos önértékelési gondjai voltak és kicsit zizi volt, de semmiképp se domináns.


De ez csak 1 eset, a megcsalásnak 1000 más oka is lehet.

2021. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az életben/munkában én is domináns vagyok. Az ágyban is.

De ettől függetlenül cuckold kedvelő is vagyok.

2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!