Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők volt már ilyen veletek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés

22/L vagyok, 2 hónapja van barátom és annyira jó a szex, hogy azóta nem tudok jól elélvezni ha magamnak csinálom. nem okoz már olyan élvezetet mint eddig.

sok időt fordít arra, hogy nyelvel kényeztessen és olyan orgazmusaim vannak tőle amit egyszerűen nem tudok reprodukálni már egyedül. még vibrátorral sem.

ilyenkor jön a kérdés hogy akkor minek csinálom magamnak, mert néha jól esne egy, kettő pedig azért nem vagyunk állandóan együtt van hogy nem látom 1 hétig és azért kívánom a szexet



2021. aug. 25. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es válaszoló, te nem tudod mi a kapcsolat szó jelentése :D Én hétfőtől péntekig dolgozok, van hogy szombaton is és akkor nem találkozunk barátnőmmel mégis 2 és fél éve vagyunk együtt. Akkor csak barátok vagyunk? :o
2021. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként férfiként is átérzem szerintem, amit te. Heti 2-3x ha masztizok, de a szex mégis annyira jobb hogy magamnak amikor csinálom, nem élvezem már annyira. Sajnos ez így is marad szerintem, szex mindig is jobb volt és lesz
2021. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ez számomra egy hatalmas felfedezés volt. lehet eddig egyáltalán nem volt orgazmusom szex közben. köszönöm a válaszokat haha
2021. aug. 25. 18:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!