Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, miért nem tudtok minket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért nem tudtok minket férfiakat szőrösen elfogadni?

Figyelt kérdés
Például az én barátnőm is igényli, hogy borotváljam a fanszőrzetem. Természetesen megteszem neki, mert a kedvében szeretnék járni. Viszont férfi létemre snassznak érzem a dolgot, kicsit b...zisnak találom, több időt kell tölteni a fürdőszobában, plusz az én gondolkodásom szerint a férfin a szőrzet az idom, magyarul ezért vagyunk "férfiállatok". Nők, férfiak vegyesen, ti mit gondoltok erről?

2021. aug. 25. 12:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem volt abból gondom, hogy szőrös vagyok. Pedig nem csak azon a néhány négyzetcentiméternyi területen vagyok szőrös.

Olyan volt, hogy a lány elismerte, hogy korábban csak csupasz pasit tudott elképzeli az ágyában, de egyáltalán nem zavarta, hogy szőrős vagyok.

Az orállal sem volt gond. A farkam hosszabb, mint a szőrszálaim.

2021. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként én azért nem borotválom, mert tokától bokáig mindenhol szőrös vagyok, hülyén néznék ki, ha csak pont ott nem lennék az 🤷‍♂️
2021. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

Én megmondtam a barátomnak a kapcsolatunk elején, hogy úgy kezelje a szőrtelenítést, ahogy ő szeretné. Engem a téma annyira nem érdekelt és végül is az ő teste. Orálnál néha egy-két szőrszál útban van, és pont ezért néha trimmeli ott a szőrét, mert szerette volna, ha nekem ennyivel is kényelmesebb - és tényleg jobb így.


Semmi "b##zis" nincs ebben, elég kínos, ha te így érzel, akkor nem vagy elég magabiztos a saját férfiasságodban. Egyébként a legtöbb nőnek nem férfiállat kell, hanem egy férfi, aki viszont akár csupaszon is az tud lenni.


Mennyivel több időt töltenél a fürdőszobában? Negyedóra? Mit mondjanak a nők, akiktől szinte társadalmi elvárás a csupasz lábak, csupasz karok, hónaljak és gyakorlatilag minden, ami nem a haja?

2021. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%

Divat OFF

Biztonsági játék OFF

Társadalmi elvárások OFF

2021. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Szegény férfiak, nekünk meg tetőtől talpig borotválkozni kell, mégse hisztizünk. Higénikusabb, esztétikusabb, nem hiszem, hogy túl nagy fáradtság lenne. Én meg nem fogok szőrszálakat szedni a számból és az orromból. Párom is szőrös, de ahonnan kell, onnan szedi,teljesen magától, számára is alap.
2021. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%

Egy férfi akkor is szőrösen férfi.

Ne legyen 20 centi szőr a farkánál trimmelje de ne borotválja.

2021. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%

15# Ez a "szőrszálakat szedni a számból" dolog milyen esetben áll fenn? Nekem egyáltalán nem hullik a szőröm, sem a nemi szervemnél, sem a szakállamból.

Soha senki nem szedett szőrt a szájából...

Ellenben a hajam hullik és utálom amikor minden tele van 20 centis hajszálakkal. Az nem zavaró?

2021. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%

#16

Törékeny dolog ez a férfiasság... Néhány szőrszálon múlik az egész.

2021. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom a barátnőd is megtesz a kedvedért ezt azt hogy tetszen neked és vonzó maradjon a számodra, ezzel extra perceket eltöltve a fürdőben. Így egyáltalán nem nagy elvárás tőle hogy szőrtelenítsd te is magad.
2021. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

#17

Pedig elég gyakori. Természetes, hogy a haj is, szőr is megújul, cserélődik, és ezzel együtt jár, hogy hullik.

Én szoktam símogatni a férjem szakállát, és jön belőle mindig 2-3 szál.

Sűrű, úgyhogy ez belefér.

És ha lenne a szemérem tájékán is szőr, ott is biztos hullana.

2021. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!