Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik alapvetően a jó nagy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik alapvetően a jó nagy, természetes cicikre buknak, boldogok tudnak lenni egy olyan lány mellett, akinek szinte nincs is melle?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 21:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

az ilyen jellegű kérdések és főképp a válaszok mindig elkeserítőek és kiábrándítóak


mondanom sem kell, kis mellem van


kedves férfiak, azért amikor egy nőt megítéltek és megjegyzitek, hogy kicsi a melle és hiányérzetetek van - olyannyira, hogy adott esetben csak nyitott kapcsolatban bírjátok ki mellette (magasról tesztek rá, hogy ezzel mekkora törést okoztok annak a szerencsétlennek az önbizalmában) -, akkor nézzetek már egy kicsit magatokba is, mert bírálni és a nőket fitymálni, tárgyként kezelni nagyon tudtok, de közben a nagy részetek túl azon, hogy legjobb esetben is csak átlagos külsejű, még az ágyban sem biztos, hogy ki tud elégíteni rendesen még egy kismellű nőt sem

2021. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#21 férfi vagyok és teljesen egyetértek vele.


Nem kell a kis mellű nőket bántani. Aki bántja őket azoknak magukba kéne nézni.

2021. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

21es

Ti is nézzetek magatokba, mikor a férfiakat bélyegzitek meg hasonlókkal.

2021. aug. 30. 21:16
 24/29 anonim ***** válasza:

21 vagyok

sajnálom ha csípősen írtam, bár szerintem a lényeget megragadtam, bármennyire is fáj neked kérdező


épp elég sértést kaptam már olyan férfiaktól a külsőmre, akik cserébe nem sok mindent tudtak felmutatni


aki viszont valóban férfias volt, az sosem kritizált (állított be rosszabbnak/elégtelennek) olyan miatt, amiről nem is tehetek

2021. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

#21 és #22 Nem bántunk senkit, amikor azt írjuk hogy erre van igényünk. Egyszerű a képlet: mindenki annak akarjon tetszeni, akinek ő az esete. Azaz ha kis melled van, akkor olyanhoz menj, aki a kis mellet szereti. Ha nagy melled van, akkor olyat keress, aki a nagyot szereti. Van ilyen is, olyan is, jut mindenkinek partner. Nézzetek végig egy olyan kérdést, ahol kis mellű nő plasztikai műtétet fontolgat, ott hirtelen mindenki lebeszélni akarja őt, mert a kicsit szeretik.


És tök jó, hogy pszichológust játszva kitalálod, mekkora törést okoztam exem önbizalmában, de köszi, feleslegesen fárasztod magad. Ő is élt a lehetőséggel, hogy lehet mással is, és őszintén, nem zavart a dolog. Sőt, volt olyan kalandom nekem is és neki is, amit ki is tárgyaltunk. Kellően nyitottak voltunk mindketten, és elég erős személyiségünk van ahhoz, hogy ez nem okozott problémát egyikünknek sem. #21, nálad viszont, ha már pusztán az ilyenek olvasása is ekkora traumát okoz, akkor keress fel egy pszichológust, mert komoly önértékelési/önbizalomhiányos gondjaid lehetnek, ez pedig számomra az egyik legnagyobb redflag.

Ha még nem találtátok ki, #20 voltam.

2021. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

kedves 20-as


én kérek elnézést, teljesen igazad van felkeresek egy pszichológust


bár a te logikádban van inkább az ellentmondás szerintem:

miért választottál olyan nőt, akinek kis melle van és nem elégített ki? értem én, hogy baromi modern a felfogásotok és nem zavar benneteket, ha mindkettőtök kamatyol mindenféle idegennel

de ez akkor sem a hosszú kapcsolat titka, pláne ha még a nőd arcába is mondod, hogy ő kevés a kis melle miatt (ha egy kicsit is értenél a nyelvünkön tudnád, hogy ez átkozottul sértő, még ha az exed nem is mutatta ki)


de ha már osztod az észt, hogy ne akarjak tetszeni olyannak, akinek nem vagyok az esete, kicsit visszás a sztorid


de nehogy nekiállj megmagyarázni, a kérdés költői


ha még nem találtad volna ki, a 21 voltam

2021. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

21 miért vagy olyan pasival akinek nem tetszel?

Keress jobbat,akinek tetszik a kis mell, menni fog.

2021. aug. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

27 koszonom a biztatast, jelenleg is van parom

nem a kulsommel hoditottam meg ot sem

2021. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Figyu, én világ életemben a nagymellű telt pocis bukszákra buktam és az az egyetlen lány akinek pici mellei voltak fáj legjobban hogy elhagytam magamtól. Szóval nem mell dolga ez.
2022. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!