Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az amit szívesen kipróbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit szívesen kipróbálnál szexuális vágy, de nem mindennapi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 14:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
69%
Két nővel strandolni menni, akik játékból közösen nyomkodnának víz alá.
2021. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%

34 éves férfi vagyok, van egy 65 éves sovány öregasszony. Elhanyagolt és alkoholista is.

Akárhányszor találkozók vele mindig megállít, beszélgetünk, közbe szétnéz az utcán és ha nem lát senki, simogatni kezdi a kezemet és valamikor megölel.

Az utóbbi 2 alkalommal amikor megölelt, kíváncsiságból megmarkoltam a seggét és tetszett neki utánna megmarkolásztam a melleit és a pináját is. Lapos mellei és szőrös viszeres lába és pinája van de olyan szűk hogy szerintem alig férne neki be és nagyon felizgatott. Következőket ha találkozunk mivel náluk nem tudunk menni és nálunk se, elhivom az erdő melletti tengeriföldre, és kipróbálom milyen vele.

2021. aug. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
Valaki kipróbálja rajtam az ujraelesztest, persze játék formájában Lelegeztetes szivmasszazs :) 😜
2021. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%
Egy olyan nővel anál sexelni, aki élvezi és teljesen végig
2021. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy férfi lehugyozna vagy belém hugyozna
2021. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
75%
Eddig minden nő, akit megismertem, teljesen normális hagyományos dolgokat szerette csinálni,miközben én mindig vágytam arra, hogy találkozzak, egy pervi nővel,akinek vannak vágyai, de nem talált olyan pasira, akivel kiélhetné.Nos én egy ilyen nő jelentkezésére vágyom.
2021. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
63%

Utolso.a nőknek nem a szexualis vágxuk miatt kell a ffi meg azt kiélni, hanem forditva. A ffi kell nekik aki szexualis vágyat is ebreszt bennuk egyuttal.



Elso a ferfi. Ha az tetszik vonz kemia van meghodit aztan lesz csak nedves a p.nci.


Es nem ugy van hogy alapbol nedves es ahhoz johetne barki hogy leápolja.

2021. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%

27-s! Én vagyok az utolsó,aki írt. megszólítottál, válaszolok. Csak az a bajom, hogy hiába olvastam el párszor amit írtál, az sehogy sem passzol az általam írtakhoz.


Én arról írtam, hogy mindenkinek eljön az az idő az életében, hogy szeretne valami mást is csinálni a párjával, ami nem tartozik a megszokott szex dolgok közé.Ez sok minden lehet, amit látott a neten, valakitől hallotta, és ezekből szeretne a párjával valamit kipróbálni.


Azt írtam, hogy az én partnereim közül akiket megkérdeztem,minden nő, csak a megszokott dolgokat kívánta,és azt mondta, hogy nem szeretne semmilyen pervi,dolgot mást csinálni, kipróbálni.


Ezért bennem maradt egy kielégületlenség, és vágy arra találkozzak ilyen nővel.Persze tudom, hogy vannak ilyen oldalak, ahol találnék, de én nem mindenen túllévő, kiélt nőt keresek.Ahogy olvasom a gyakorit, vannak olyan nők,akiket a férjük sosem izgatott fel teljesen, pl. nyalással,vagy még ennél egyszerübb dologgal sem, puszik, simi, hosszas előjáték...vagy nem kérte az orális szexet sem soha.Vagy önző volt, és mindig csak magára gondolt.Én egy ilyen nőnek is örülnék, nem kell extra dolgokra gondolni,persze ötleteim lennének ezért szóltam hozzá.Ha valaki magára ismer,vagy van benne vágy bármire,amit szeretne megélni, bátran írjon.

2021. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28%
Meghánytatni egy csajt mélytorkoztatással.
2021. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!