Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub srácok ti elvárjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub srácok ti elvárjátok hogy nőként kezeljenek titeket az ágyban, esetleg bdsm dolgokat kipróbálni, vagy megdugjanak?

Figyelt kérdés
L

2021. aug. 28. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem várok el semmit, de ha a párommal jol megvagyok és szeretne valamit kiprobálni akkor szabadkezet adok neki egy bizonyos határig
2021. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit próbálnék ki e téren, hogy a nő domináns legyen felettem. Miért gond ez sok nőnek, azaz kipróbálni egy másik szerepet?
2021. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen
2021. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, de jól esne.
2021. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem varom el, de ugy aláz ajogy akar :)
2021. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez különösen vont de nem elvárás.
2021. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem vágyok hogy megdugjanak, sőt, kipróbálni sem akarom. Viszont hogy nőként kezeljen a 4 fal között (Nem csak a szex alatt, hanem az otthon töltött idő nagy részében) az fontos lenne.

Ezt nem úgy kell érteni hogy én nő akarok lenni mellette, nem akarok sminket meg műkörmöket, nem akarom hogy ő dugjon meg stb.

Amit szeretnék az annyi hogy legyen velem domináns, a 4 fal között szólítson egy megbeszélt női néven és hordhassak női ruhákat otthon. Az, hogy ezen felül mennyire és hogyan kezel nőként azt már rá és a fantáziájára bízom. Sokkal több dolog nincs ami elengedhetetlen lenne, viszonyt nyitott vagyok sokmindenre.

2021. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem kezeljen férfiként, de kiszolgáltatott helyzetben legyek. Egyébként, ha megdugna, azt még élvezném is, de nem nőnek gondolnám magam azért..
2021. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerepcsere izgalmas, de nem kell hogy ilyen legyen mindig a szex, sőt, igazából ha évente 2-3-szor előfordul az tök jó és nekem is izgalmas.

Az viszont jó ha bdsmen belül minél több dolgot kipróbálunk és a bdsm amúgy gyakran előfordul. Nem kell hogy megdugjon, csak ha ez neki is tetszik. Egyébként szubként nem várok el semmit, max vágyok rá. Ha véletlen kiejteném a számon, hogy "elvárom", azért egy elég alapos büntetést kapnék azt hiszem...

2021. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el. Úgy kezel az Úrnő, ahogy akar. Ha nőként, akkor nő vagyok és kész.
2021. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!