Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk vajon örülnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vajon örülnek, hogy vannak a golyóik, vagy csak a gond van velük, hogy vigyázni kell rá, meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Mert folyton csak ezt hallani, hogy meg ne ütődjenek, meg ne nyomódjanak, meg helyezgetni kell, érzékenyek, lógnak, stb.

2021. aug. 29. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Óvatosan csattogtássátok a csajotok homlokán....:D
2021. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát tud kényelmetlen lenni a megléte

F

2021. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Te nagyon rákattantál a golyókra a napokban. 🤣
2021. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem akkor volt furcsa mikor elkezdtek megnőni, meg lógni, akkor hozzá kellett szokni.

Meg másfajta alsónaci, ilyesmi.

De azóta már nincs velük bajom.


19/F

2021. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
most a golyós kérdések fognak ömleni a következő 1-2 hétben?
2021. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én egyáltalán nem szoktam a golyóimra gondolni. Mint ahogy nem gondolok naponta a fülemre sem. Ott van és kész.
2021. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért kényelmetlen főleg hogy nekem inkább nagyobbak és lógnak. Szűk nadragokkal mindig gond van, hosszabb bicikliziésnél meg pláne. Hiába a hosszabb tapadós boxer, idővel felcsuszik és olyan mint egy fecske csak a szélén az össze tekeredett anyag sokkal vastagabb. Ezután kifittyen oldalra a farok meg a zacsi, és baromi kényelmetlen. Folyton meg kell állni, igazítani stb. Nyilván ott egész napos tekerésre gondolok nem a sarki Tescoba megyek.
2021. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki nagyon. Hozzátartozik a férfiasságomhoz, imádom, és azt is, mikor kényeztetve van. Pedig lógnak eléggé, ráadásul az egyik lejjebb, mint a másik, és állandóan igazítani kell, a boxerben is mindig elcsúsznak, stb. De ezzel jár, így jó ahogy van. 25f
2021. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem érdekel, gyakorolhatna rajtam egy nő önvédelmi fogásokat, rúgásokat.
2021. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt, hogy valahogy sikerült ráülnöm. Valahogy a csombom alá került:) Nem volt egy kellemes érzés.
2021. aug. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!