Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nő a szex miatt lép félre vagy szakít?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ebben eléggé különbözünk, mert nekem elég heti 2-3alkalom, ő pedig naponta többször szeretné.

Ezenkívül mindenféle lehetetlen helyeken jön rá, például idén lagziban voltunk, és ott azt akarta hogy osonjunk ki. Vagy például éjszaka az autópályán mikor vezettem, elkezdett odalent simogatni.

Mikor visszautasítom akkor látszik rajta, hogy csalódott és nem is nagyon beszél velem.



2021. aug. 29. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is lép félre, akkor szakítani fog.
2021. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A párkapcsolati félrelépések zöme ebből alakul. A kevés szex, az elhanyagoltság, végül elhidegüléshez vezet, ami egy másik férfi karjaiba vezeti a nőt. Legyen valami konszenzus ebben a dologban, mert hamar befigyelhet egy másik, aki megfelelő étvággyal lesz a nőd iránt.
2021. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Beteg a nőd. Ez már kóros nimfománia, ne érezd magad rosszúl csakmert neki mindig viszket.
2021. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy idő után biztos azt hinném h túl sok vagyok már neked, vagy h nem kívánsz azért utasítasz vissza.

Emberfüggő h ez miatt ki lép félre és ki nem, de ha a barátnődnek ekkora igénye van akk nagy az esély rá h előbb-utóbb mással fog szexelni aki bevállalósabb.

22l

2021. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sterling.archer ***** válasza:
60%
Tul gyakori.
2021. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Sose csaltam meg semmit, de szakítottam már azért, mert alig volt szex, és az is silány volt.
2021. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom,én nem utasítottam vissza barátnőmet mikor lagzibol ki mentünk szexelni. Tény autópályán nem csinálnám. Viszont minden máshol igen ahol akarja
2021. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem simán keresni fog olyan férfit aki mindig megadja neki rendesen amit általában egészséges nőknek meg is kell keményen
2021. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!