Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok , volt olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok , volt olyan hogy leköptétek a pasi farkát mert kicsi volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 06:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
De ha már a szexualitás rovatban vagyunk: igen, van olyan, hogy a nő enged rá lassan némi nyálat, az orális szex előtt, kényelmi okok miatt. De az nem köpködés, és főleg nem a méret miatt történik.
2021. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
61%

Erre izgul a kérdező, azért írta ki.


Igen, le is szokták pisilni ha kicsi. Most boldog vagy? :D

2021. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%

#21


Nekem nem voltak nőim?


Ember, először is nézd már meg a helyesírásod, ahogy kifejezed magad. Látszik, hogy nem vagy egy értelmiségi, ami már önmagában megkérdőjelezi azt, hogy mennyire lehetsz kellemes partner egy intelligens nőnek.


Másodszor: akinek volt már párkapcsolata, az TUDJA, hogy nem az intim méreten múlnak a dolgok. Természetesen bele lehet futni olyan nőkbe is, akiknél igen. Talán olyanba is, aki tényleg leköpi a farkad bunkóságból. De a nők döntő többsége - 80-90% - nem tesz ilyet, és nem is érdekli őket az intim méret.


Az, hogy neked volt nőd, viszont eléggé megkérdőjelezhető. Mit tudsz te nyújtani egy nőnek, miért állna veled szóba egy nő? Én tudom, hogy velem miért álltak szóba.


De veled miert?

2021. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe sem jutna.
2021. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Én most teljesen összezavarodtam a fenti párbeszédektől. Ki számára megalázó a farokköpköpdés és a nők miért nem szeretik?
2021. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehúzod a gatyát ő meg köp egyet és hazamegy.... hogy juthat eszébe ekkora képtelenség? Az logikusabb lenne ha mondjuk azt kérdeznéd hogy kinevetett-e
2021. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

#23 az elütés és a helyesírás között égbekiáltó külömbség van.

Velem ezért járnak a lányok mert tudok logikusan gondolkozni, intelligensen megnyilvánulni.Van szívem,de rudokinfantilisen viselkedni meg gyerekesen ha azvicces és arra irányul hogy vkit megnevettessek.Viccesenfogok fel dolgokat, de nem vagyok túlzottan komoly.

2021. aug. 30. 09:43
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
#27 A vesszők használata is a helyesírás része
2021. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
# 28 A vessződet pont hogy te nem tudod használni...
2021. aug. 30. 10:11
 30/32 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm, hogy átmentünk felesleges személyeskedésbe, ez annak a jele, hogy nincsen több érved...
2021. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!