Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik egyáltalán a férfiakat?

Figyelt kérdés

A szex és a gyerek is azért van, hogy hozzáférhessenek a férfi erőforrásaihoz (pénz, ingatalan, egyéb materiális javak).


De szeretni? Minek? Használni kell a férfit, gondolják ők.



2021. aug. 30. 23:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Szeretik aki érdemes rá, de a picsogó, nőgyűlölő hülyéket viszont utálják.
2021. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Normàlis nő normális emberi kapcsolatra vàgyik ami szereteten alapul.

A nem normàlis pedig olyan pasit keres mint te.

2021. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni:


A férfiak szeretik a nőket? Nem lehet, hogy csak arra használják őket, terjesszék a génjeiket?


Na, Ilyen butaság a te kérdésed is.

2021. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Én tiszta szívből szeretem a férjemet. Nem a pénzéért. Egyformán xarul keresünk és egy 20 éves szakadt verdával mászkálunk. 15 éve együtt vagyunk. Fogalmam sincs miért kell minden nőt egy kalap alá venni az általatok nagyra tartott topmodell alkatú aranyásó ribikkel. Az ilyen buta pasikat tényleg csak utálni lehet.
2021. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok se szép, se gazdag, se sportos. Fütyim se nagy, stb-stb. Remélem érted mire gondolok.


Mégis van egy nagyon aranyos és szép leányzó az életemben, aki magamért szeret. Megnevettetem, kiegészítem és ő is engem. 6 éve vagyunk együtt, gyereket még nem tervezünk.


Szóval igen, a kérdésedre az a válasz, hogy a nők képesek szeretni a férfiakat.

2021. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem.... Sőőőőt, még a szexet is gyűlölik velünk.... Undorodnak tőlünk... Pfúúúj... Pfúúúj... Mondjuk a magadfajták nem segítenek a megítélésünkön...
2021. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

4

Az ilyen pasik egyszerűek mint egy faék.

Az ilyeneket használják ki a plàzapicsàk, aztán ide jönnek picsogni.

2021. aug. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 sterling.archer ***** válasza:
45%
Na azert ez nem egeszen igy van am. Azert ferfikent en sem lennek kepes szeretni valami buta picsat aki lusta mint a dog es semmihez sem ert. Azert egy no legyen igenyes, tudjon fozni, kozosen ellatni egy haztartast, es nem art ha vannak onallo gondolatai. Ne legyunk mar ennyire gyokerek kerlek. Ez nem igy mukodik.
2021. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%
Jaja. Engem is használhatna már egy érzelmes és okos csaj.
2021. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

Jaj már megint te. Csak nem a 30as csóró pasi, akivel senki nem szexel, és minden nap itt hisztizik?

1. Szedd már magad össze. Igen, egy igazi férfit tudok szeretni, de egy ilyen picsogó, nyafogó férfiak szégyenét nem.

2. Baromira el vagy tévedve. Gyerek kanyarban sincs, egyenlőre abban sem vagyunk biztosak, hogy legyen-e egyszer. A szexet pedig élvezem, nem hitted volna mi? Attól, hogy miattad még nem elégült ki nő, nekünk is élvezetes ám, ha jó a partner.

3. Magamat tartom el már kb 20 éves korom óta. Keményen tanultam és dolgozok. A páromtól is ezt várom, álljon a saját lábán, legyen valami épkézláb munkája. Lehessen vele közösen tervezni.

Teljes szívemből szeretem a férfit, aki a párom. Tökéletesen össze illünk, és a szex is elképesztő. Azon kívül nem hülye, ha akarnám sem tudnám használni.

2021. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!