Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik egyáltalán a férfiakat?

Figyelt kérdés

A szex és a gyerek is azért van, hogy hozzáférhessenek a férfi erőforrásaihoz (pénz, ingatalan, egyéb materiális javak).


De szeretni? Minek? Használni kell a férfit, gondolják ők.



2021. aug. 30. 23:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
18%
Nem. A nők nem képesek szerelemre, sőt szeretetre sem, mindent érdekből tesznek.
2021. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
Anyám utálta az apám és bennem is ott volt ez a kérdés mára tudom , hogy a nők szeretik a férfiakat , de 28 évesen szűz vagyok
2021. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok (hetró) pár él együtt idegenként, vagy akár utálja egymást.


De itt a pasi is ludas. Hány férfitól hallod, hogy "a zasszony má megin nyaggat" aztán kiderül, hogy csávókám szegény meg lett kérve, hogy a, takarítsa fel a saját mocskát vagy b, nézzen rá a gyerekre ami az övé is.


Sok pali van akinek kb fogalma sincs hogy kell háztartást vezetni, vagy főzni vagy a gyereket nevelni.


Kicsit nézz magadba.


Ha tényleg keresel annyit, hogy a partnerednek gyes stb nélkül sem kell dolgoznia, van takarítónőtök, heti 4-5× rendeltek kaját vagy éttermeztek, akkor tényleg felmerülhet, hogy a pénz miatt van veled.


Ha tényleg teljes mellbedobással neveled a gyerekeidet, te mész gyesre vele, te eteted, te mosod a śeggét, tudod milyen méretű cipő kell neki és anyunak kb annyi dolga van, hogy heti 1-2 elvigye sétálni meg fagyizni...akkor elhiszem hogy a gyerekvállalásért vetett valaki rád szemet.


Ha tényleg olyan eget rendetően jó vagy az ágyban, hogy a csajok fürtökben lógnak rólad...akkor elhiszem.



De az a helyzet, hogy ez a nézőpont 2021ben rohadtul nem állja meg a helyét.

2021. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
80%

Mind a férfiak, mind a nők teljesen semlegesek nekem, mint nem. Bizonyos embereket szeretek vagy éppen utálok. Mivel általánosítasz, az elképzelésed már az aszexuális párokkal és a gyerekre nem vágyó párokkal megbukott.


Ha csak a férfiak kihasználása lenne a célom, akkor egyszerűen kerestem volna magamnak egy sugar daddy-t (ha tudná milyen ajánlatokat kaptam már... ), aki eltart és szeretőnek tartanék valami balekot. Ki tudja, a "daddy" talán még élvezne is a dolgot.


Mégse így van. Szeretem apámat, és ahogy tudom, meghálálom neki, hogy annyit segített, mint amennyit. Szeretem a páromat, ezért vagyok mellette a legnehezebb pillanataiban is. Szeretem a bátyámat, ezért vagyok mellette, ha segítség kell neki. Lehetne sorolni, de a lényeg, hogy a férfi szeretteimet is ugyanúgy szeretem, mint a nőieket. Az ember, akit a legjobban szeretek a világon (a párom) is férfi.


Viszont amilyen provokatív stílusban tetted a fel a kérdést, szerintem neked felesleges magyarázni bármit is. Te eldöntötted és kész - viszont akkor miért kérdezed, ha nem gyűlöletkeltés miatt?


Láthatóan eléggé utálod és lenézed a női nemet, így kicsit ironikus a kérdésed. Viszont ne lepődj meg, hogy így csak olyan nőkkel találkozol, akik rosszul viszonyulnak hozzád, hiszen te már így kezdted az egészet.

27/N

2021. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
79%

Van értelme válaszolni az ilyen kérdésekre?

Úgyse hiszi el a saját véleményével nem egyező válaszokat és csak a nagyon banális "minden nő rossz" fajta válaszokat tartja majd relevánsnak.

Minden nemben és minden témában találni ilyen embert, nem érdemes időt pazarolni a felvilágosítására.

2021. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
96%
Szeretik, csak a mai világ nem kedvez annak, hogy kialakuljon az az "igazi férfi", akire a nő tényleg fel tud nézni és fel tud izgulni. A férfi erénye a testi ereje és esze, bátorsága, szervezési képessége, ezekre ma már nincs akkora szükség, mert egyrészt gépekkel, másrészt harmadik világbeli munkásokkal, harmadrészt nőkkel kell osztozniuk a munkaerőpiacon. A nők már nincsenek rászorulva a férfira, hogy eltartsa őket, a férfiak továbbra is rá vannak szorulva a nőkre, ezért van ez az asszimetrikus viszony, és ezért könnyebb a nőknek párt találni, mint a férfiaknak.
2021. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Attól, hogy téged nem, hidd el, vannak, akiket igen.
2021. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26-os leírta a lényeget.
2021. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!