Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális? Szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Szerintem beteges.... Ennyiszer azért senki sem képes elmenni....

Figyelt kérdés

Párom mesélte, hogy volt olyan exe, akinek rengeteg orgazmusa volt egy együttlét alatt, a csaj 4 orgazmus után már nem is számolta a többit....

Tehát ez azt jelenti, hogy LEGALÁBB 5-6 orgazmusa volt egy menet alatt, pihenés nélkül....

Volt olyan is, hogy párom már elment, a csaj meg közölte, hogy bírta volna még tovább is folytatni a szexet, pedig párom sokáig bírja....


2021. aug. 31. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk 9 a rekord.
2021. aug. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is van jó pár exem aki akár 8 szor is elélvezet. Vagy csak kamuztak. De én mindég tovább birtam mint ők.
2021. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Van, aki sorozatélvező. Sok sok kisebb orgazmus, de nem olyan erőteljes, mint akinek egy van egy fél óra után. Ez a.ritkább, a gyakoribb, hogy sehogy sem tud elmenni a nő.
2021. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3-as!


Akkor azok kisebb orgazmusok?

Így már értem...

Mert nekem egy van, de az erőteljes!

És aki "sorozatélvező", annak nincs is soha "rendes", úgymond erőteljes orgazmusa?

2021. aug. 31. 11:01
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tudom. De nekem beleremeg a testem, mindenem az orgazmusba. Nemcsak 1-2x... sokszor...
2021. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

3as vagyok

Hozzáteszem, én férfi vagyok. Igazi sorozatélvező csajjal még nem voltam, csak olyannal, aki pár perc alatt könnyen elmegy, és latszott rajta, hogy nem remeg, stb. De akit 10-15 percig kellett ujjazzak, és utána 30 percig nyaljak, hogy egyszer elmenjen, na az akkor 2 percig önkivületi állapotban volt, remegett, stb, látszott, hogy nagyon erös orgazmusa van. Élmény volt látni.

2021. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

NEM beteges, hanem egy adottság, egyénfüggő dolog a sorozatorgazmus. Nem egyformák az emberek, van olyan nő aki órákig bírja megszámlálhatatlanul sokszor elélvez, meg olyan is (ez a többség) aki csak 1x és utána pihennie kell.

A szex lényege viszont nem az orgazmusok száma, ez nem verseny. Hanem hogy jól érezd magad, összecsiszolódj a partnereddel.

2021. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem beteges.

Az viszont fura, hogy a pasid az excsaj szokásairól beszél.

2021. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Ez miért lenne beteges??? Volt ilyen csajom nekem is
2021. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#8-as


Én kérdeztem rá 😄

2021. aug. 31. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!