Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs orgazmusom miért ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs orgazmusom miért ? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Felmerült bennem mostmar újra a kérdés. Miért nincs orgazmusom szex kozben? Egyszeruen nincs férfi aki engem kielegett volna. Sem orálisan sem ujjal sem szex közben. Csak magamnak megy és az is csak a csiklón keresztül ,hülyen at sem ujjal sem vibrátorral. Miért lehet ez? Nem a partnert hibáztatom ,mert akkor mind hibás ? Nem hiszem ...

2021. szept. 1. 01:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

9-es!

Igen nyilván számít,hogy mindem részletében vonzó legyen a pasi, de de akiről írtam csaj, neki pont nem az esete voltam. Szerintem az előjátékon is nagyon sok múlik. Meg valamennyire azért nyilván számít az adott hüvely-pénisz kompatibilitási faktor

2021. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen csaj van, nagyon nehezen mennek el. És ezért nem a férfiak a hibásak, hogy bűvészkedni kell, meg ilyenek.
2021. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem az a legnagyobb probléma, hogy hüvelyi nem volt. Nekem sem volt soha, hiába volt meg a kémia és a nagyon kitartó, lelkiismeretes pasi. Azóta sem adtam fel, de nem pörgök rajta. Azért nem, és itt jön a te legnagyobb problémád is, hogy én nem csak saját magamat izgatva tudok elmenni. Nekem van kézzel, orállal, vagy akár úgy is, hogy behatolás közben én izgatom magam. Rengeteg megoldás létezik.

Légy szíves koppints rá a pasid körmére, hogy kapja már össze magát. Az, hogy hüvelyi nincs, nem lehet kifogás arra, hogy te ne menj el szex közben. Próbálgassátok, beszéljétek meg, irányítsd. Nem igaz, hogy ha neked sikerül, akkor együtt nem fog.

2021. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Felmerül bennem a kérdés, hogyan szoktál maszturbálni? Hagyományos módon, vagy valami egyedi technikával? Mondjuk hason, és a csiklódat az ágy sarkához, párnához, takaróhoz dörzsölöd, vagy esetleg zárt lábakkal? Mert lehet a partnered ezt nem tudja úgy lemodellezni.

Tudom hülyeségnek tartják sokan, de megfordul a fejemben az is, hogy sok nő tudat alatt nem mer elélvezni más előtt. Mert tart attól, hogy az élvezettől eltorzult arca nem lesz-e csúnya, vagy nevetséges. Illetve az orgazmus azt gondolom az egy olyan dolog, hogy annak megélése közben az ember nem csak testileg, hanem lelkileg is igen meztelen. Lehet sokatokat ez akadályoz abban, hogy kielégüljetek a partner mellett , ugyanis a nők véleményem szerint gátlásosabbak a férfiaknál. Mert, ha magadnak sikerül örömet szerezned, akkor szervi probléma a háttérben nem állhat.

2021. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám először közösen veled, aztán fokozatosan csak én.
2021. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!