Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is büszkének kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is büszkének kell lennem arra, hogy 30 éves férfiként teljesen szűz vagyok, még csak nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 19:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy hallottam, hogyha 30 évesen is szűz vagy akkor igazából varázsló vagy😀
2021. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

#11

Pontosan. Ugyanis addigra már "Master of his wand."

Szóval sok netes közösség varázslónak tart.

Az is valami.

2021. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy vagy te 30! 14 körül lehetsz. Gyerekes vagy, és ez csak a hülyének nem esik le. De itt a suli, lehet bátran csajozni. Hajrá!
2021. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
sajnos nem megy jól a magyar. megmutathatnám a személyimet webkamerán keresztül de nem ér annyit :D
2021. szept. 1. 20:21
 15/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem sértésnek szántam, csak valahogy a te érdekedben reméltem, ha mindez igaz is, az azért lehet mert fiatal vagy. De miért is nem teszel semmit hogy mindez változzon? Nem olyan nagy szám a csajozás. Odamész, és hagyod hogy minden menjen a maga útján. Na és ha nemet mond? Kit érdekel? Van másik csaj akinél lehet próbálkozni.
2021. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
44%
Se nem büszkeség, se nem szégyen, meg egyébként is rád tartozik nincs másnak köze. Tőled függ hogy éled meg a dolgot.
2021. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
44%
Hát te ügyesebb vagy mint én.
2021. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
63%
Gáz, ha büszke is vagy rá akkor meg nevetséges. Én emiatt esélyt sem adnék neked, és nem amiatt hogy gáz, hanem mert aki így jár, azzal biztosan van valami igen nagy probléma.
2021. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
"hanem mert aki így jár, azzal biztosan van valami igen nagy probléma." Ez nem minden esetben igaz.
2021. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
84%
Én valahogy képtelen vagyok elképzelni azt hogy átlagos, normális ember ilyen sorsra jut. Lehet nincs igazam, de mást gondolni nem tudok.
2021. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!