Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,igaz hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,igaz hogy egy lány tudja mi kell egy lánynak?

Figyelt kérdés
Ha ez igy van akkor minek kinlodtok a pasikkal?
2021. szept. 1. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom igaz. Ugyanúgy, ahogy egy férfi is valószínűleg jobban tudja mi kell egy férfinek. Volt olyan barátőm, akinek fogalama sem bolt hogy kell jól kézimunkázni. Lefogadom hogy egy csávó tudta volna hogy kell jól csinálni. De mivel heteroszexuális vagyok, maradnak a fők. Gondolom a nők is ebből az okból választják inkább a férfiakat.
2021. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

Na pontosan ugyanez jár a fejemben pár hónapja és szeretnék ismerkedni lányokkal. Csak sajnos ez nem könnyű, főleg nem lazább kapcsolatra

N

2021. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Miért lettem lepontozva?
2021. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem kinlódok a férfiakkal. Nyilván azért nem vagyok nővel mert hetero vagyok, nem olyan bonyolult megérteni.
2021. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%

Én ezt már azért sem hiszem, mert mi van azon hölgyekkel, akik arra panaszkodnak, hogy a párjuk sem orálisan, sem kézi ingerléssel nem tudja őket kielégíteni?

Mivel tud egy nő jobban nyalni, vagy simogatni, mint egy férfi? Szerintem semmivel. Ez egyénfüggő. Aki vonzalmat érez a nők iránt, mert leszbikus vagy biszexuális, az azt mondja jobban tudja egy nő mi kell a másiknak. Ugyanakkor egy hetero nő, akinek nincsenek pszichés problémái nem zavarja, ha nincs hüvelyi orgazmusa, mert tudja, hogy a csiklója az, ami az orgazmusért felel, az azt sokkal jobban tudja élvezni egy férfi érintését, mint egy másik nőét.

2021. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!