Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet egy nő egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet egy nő egyre k*rvásabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. szept. 2. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Konkrétabban?
2021. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Én akkor lettem kurvásabb mikor elkezdtem csalni a párom.

Kihívóbb öltözék stb.

Ha kapcsolatban vagyok akkor azért hogy feldobjam és érdekesebb legyen. Jobban kívánjon a párom.

2021. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is megcsalástól kezdve.
2021. szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha a csajod veled k.rvásabb annak örülj mert azt jelenti hogy kezd felszabadulni a gátlásai alól ami a megnyílás, a bizalom, a feltétlen elfogadás jele. Ha viszont másokkal k.rvásabb, hát akkor az szívás 😅
2021. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pont ez szokott hiányozni, a kurvás attitűdök. :)
2021. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
amikor reggel elrakja a 20ezresed és megjegyzi hogy mástól ezért 40-et szokott kapni. : ))
2021. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2021. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feleségem akkor lett ilyen (bőr miniszoknya, kivágott felsők, tűsarkú csizma, flörtölgetés, szemezgetés idegenekkel) amikor 40 évesen elkezdett azon agyalni h már nem kell senkinek. Szóval az egoja 0 volt mert én is elhanyagoltam sajnos. Szerencsére egy kis odafigyeléssel, törődéssel helyre tudtam állítani az egoját. Azt amúgy nem bánom ha csinosan, kihívóan öltözködik, ha másokkal flörtölget, azt azért annál inkább.
2021. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8!


Ha kvának öltözik az ugyanaz mintha flörtölne.

2021. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 azért nem egészen..
2021. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!