Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem kedveli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem kedveli a megbízható, rendes fiúkat?

Figyelt kérdés
Ahogy idősödnek meg fog ez változni?
2021. szept. 2. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Ahogy egyre több rossz tapasztalatuk lesz, sokan átbasszák és jól megtapossák őket. Utána már értékelik.
2021. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert szexuálisan nem izgatóak. És amugy is sokaknak ez csak színjáték, hogy puncit szerezzenek.
2021. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Mert azok unalmasak.
2021. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen ninncs hogy a "megbízható rendes" fiúkat nem kedvelik. A külsőd lehet nem kelti fel az érdeklődésüket, nincs vonzalom. Amugy a legtöbb ilyen csoda jófiúról kiderül hogy a legnagyobb fröcsögő ha nőkröl van szó. A fullos 10/10 nő a minimum elvárása. Valami mimdig van ám a háttérben.
2021. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
Jó válaszok, pinák.
2021. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
En kedvelem őket, csak nem szexelek velük.
2021. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

1,2,3: 100%, hogy pasik XD

Megsúgom: majdnem minden lány/nő a megbízható, jó embereket kedveli, keresi, vágyik utánuk. De olyan, hogy "rendes" nem létezik; ezt a jelzőt a gyenge, megalkuvó, konfliktus-kerülő egyének aggatják magukra.

Ezt nézd meg, talán kinyítja a csipád: https://www.youtube.com/watch?v=tvq9MjrpIjM

2021. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Fiatalság,bolondság!

Kell a tanuló pénz, aztán sok emberkének megjön az esze....

Ilyenek vagyunk.

2021. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Haver a megbízható, normális pasikat minden nő kedvelné, de a sikerhez édeskevés ha csak ülsz a vélt tulajdonságaidon és azt várod a nők odamenjenek hozzád "jaj de rendi srácnak tűnsz gyere jöjjünk már össze". Mert biz' a szimpátiát, vágyat neked kell kialakítanod a másikban.
2021. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

#6: 😂❤️


Kérdező, én azt tapasztaltam, hogy az ilyen srácok annyira visszafogottak, hogy 2 évig ülnek melletted a suliban, mire elhívnak randizni. Vagy a másik hogy nincs bennük szenvedély, szexben se nagyon. Mindent annyira aranyosan jól kedvesen akarnak csinálni, hogy elveszik a spontaneitás, az izgalom. Plusz ahogy eddig láttam nincs is sok tapasztalatuk a szexben se.

Persze vannak kivételek, csak én ilyenekkel találkoztam eddig egyedül. Én viszont elég szenvedélyes, tüzes nő vagyok, főleg ha szexualitásról van szó, szeretem a keményebb bdsm et is. Én még sosem kaptam meg a domot egy ilyen rendes aranyos fiútól. Biztosan létezik, remélem létezik, de sajnos még sosem láttam eddig ilyet. Pont emiatt nem ismerkedem igazán, mert tudom hogy rendes férfit szeretnék, aki úgy szétkefél hogy a nevemet is elfelejtem:D ilyen meg nincs sajnos. Úgyhogy marad az egyedüllét

2021. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!