Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem ez kezd kínos lenni? (!)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez kezd kínos lenni? (!)

Figyelt kérdés
Jelenleg távkapcsolatban vagyunk. A helyzet az, hogy a csetszexel nincs gondom. Viszont az már finoman szólva zavaró, hogy a párom a kérdéseimre nem válaszol, beszélgetni nem nagyon akar, de hirtelen minden előzmény nélkül elkezdi taglalni hogy mit csinálna velem. Ezt úgy mindentől függetlenül, és úgy hogy előjátékot sem ír. Ez nekem már kínos. Nem izgató hanem kezd taszító lenni. Az sem érdekli hogy engem hangulatba hozzon, vagy hogy van-e hangulatom hozzá. Önzőnek tartom, és mintha egy virtuális tárgy lennék csak neki. Pl elküld egy fotót a péniszéről. Csak úgy minden előzmény nélkül. Én meg csak pislogok hogy ez így hirtelen csak úgy? Rá kéne azonnal izgulnom? Azt pedig többször megmondtam hogy nem fogok a nemi szervemről fotót küldeni, de egy kis idő elteltével ugyanúgy felhozza a dolgot. Pl küld magáról a cerkájáról, és akkor küldjek én is magamról a nemi szervemről. Milliószor megmondtam hogy ezt nem fogom. Ti mit tennétek a helyemben? Szakítanátok?
2021. szept. 2. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én eleve bele se mentem volna ilyen kapcsolatba. Ha előtte volt hagyományos kapcsolatotok, akkor persze érhet annyit a dolog, hogy próbálkozz, de ha eleve távkapcsolatnak indult és ilyen a pasi, én offolnám a helyedben. Ha próbáltál vele beszélni és nem változtat, akkor kuka

N

2021. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Engedd el a szitut és a pasast is.
2021. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt látom a leghelyesebbnek. Aki leszukázott, hát arra annyit mondok: magából indul ki.
2021. szept. 2. 22:25
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért szukázott le mert bizonyára azonosulni tud a farokfotózó gyökerek táborába. Ma se lesz aki kifényezze a bohócot neki így a gyakorin fröcsög.
2021. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igaz, erre nem gondoltam.
2021. szept. 2. 22:30
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék ha a párom viselkedése kényelmetlenül érintene.
2021. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom ez már vállalhatatlan.
2021. szept. 2. 22:31
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te “párod” csak egy önző kis hülyegyerek, akinek lövése sincs a nőkről.

Add ki az útját mielőbb! Találsz sokkal jobbat is!

2021. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Egyrészt magához a chatszexhez (is) kell némi intelligencia, a pasidnak viszont láthatólag nem csak ez, hanem az egész távkapcsolatosdi nem megy. Jobban jársz, ha lezárod!

F

2021. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően nagyon végső esetben vagyok a szakítás híve. De… vannak dolgok amiket nem szeretek. Egyik ilyen ha kényszeríteni akarnak valamire.


Mindig próbálom ilyen esetben megbeszélni az illetővel, lehetőleg személyesen vagy legalább szóban telefonon. Viszont ha nem látok változást én valószínűleg szakítanék.

2021. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!