Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy nő arra izgul, hogy elvegye egy férfi (25+) szűzességét?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindegy az ok, de itt sorban állnának rá 😂
2021. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ez ennyire ritka jelenség.
2021. szept. 2. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A nők körében igen ritka jelenség, pasiból már annál több jelentkező lenne rá - ha nem szűz akkor meg behazudná csakhogy megdugja 😂
2021. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem azért ez nagyon ritka. És lehet csak addig tartaná érdekesnek míg nem csinálja. Aztán elveszi egy srácét aki 1 perc után elmegy és csalódni fog. Bocsi fiúk. Igen szar nektek ez sajnos. De még mindig inkább fordítva van h a nők szűzességét elvenni nagyobb öröm
2021. szept. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha feltételezzük, hogy nem csak addig tartja érdekesnek amíg csinálja, illetve nem csak egy sráchoz vonzódik pusztán a szűzessege miatt? Vagy jobban kötődik ahhoz a férfihoz akinek elvette a szűzességét?
2021. szept. 3. 03:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megint egy más dolog. Nem tartozik a fenti kérdésedhez. Szerelemnél nem fontos ez a dolog. Alkalminál igen. De kb 100 lányból max 2 aki gerjed a szűz pasikra. Az is az idősebb kategória aki szereti a fiatal pasikat
2021. szept. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Én soha nem lennék szűz pasival. Se kapcsolatban se alkalmiban. Szidjatok csak nyugodtan. De egy pasi ha elveszti nem fog örök életére azzal a nővel lenni akivel elvesztette. A kíváncsiság nyerne. Ez nálunk nőknél is gyakori. Én nem szeretnék azon agyalni mikor akar másik nőt megdugni. Alkalminál meg az a fontos nekem h orgazmusom legyen. Amit abban a másfél perces behatolásnál nem tud megadni
2021. szept. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek az életében csak egy szeméyl van aki elveszi a szüzességét. Gondolom tetszik neki a tudat, hogy ő legyen ez az illető. Illetve van aki szeret tanítgatni és tetszik neki, hogy a másik zavarban van, izgul.
2021. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert mikor valaki nekem adja a szüzességét, az nekem is jó. Első csak egy lehet, és izgat a tudat, hogy az én voltam. Lehet utánam még ezer nője, akikre nem is fog emlékezni, de ha a szüzessége elvesztése szóba kerül, akkor rám emlékezni fog. Aki idősebb szűz, benne meg az a jó, hogy már nagyon akarja és hálás érte, amiért én hajlandó vagyok vele lenni. Bár a legidősebb szüzem 21 éves volt.

Egyébként nem biztos, hogy hamar elsül, nekem volt olyan, aki sokáig bírta.

De légyszi ne írjatok üzenetet, foglalt vagyok.

2021. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért baj? Már a kérdésfeltevés is olyan mintha az valamiféle baj lenne, hogy egy nőnek tetszik az, ha ő lehet az első a férfi életében. Nem! Én nem vagyok nő!

A szűz pasiknak így is nagyon nehéz manapság a dolguk.

Legtöbben kinevetik, kigúnyolják őket. Sőt! Nem egyszer azt is olvasni, itt a gyakorin, hogy felteszik a kérdést, mi a baj velem, hogy nekem ez tetszik? Szóval sokszor még ezek a nők is lebeszélik magukat. Úgy érzik ez valami beteges dolog...

Pedig hát mindenki volt kezdő! Vagy nem ?

2021. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!