Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik nagyobb farkat akarnak maguknak azt azért tennék, hogy a nőnek fájdalmat okozzanak?

Figyelt kérdés
HA egy pasinak kicsi a farka, attól még ő el tud élvezni, akkor miért akar nagyot mindegyik?
2021. szept. 3. 00:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Komplexusa van, amit nem akar, és önbizalmat adna neki egy nagyobb dákó.

Kár, hogy intelligenciát senki nem akarja nagyobbítani

2021. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem 18 cm,pont jó vastag is,és baromi jól használom. Nem akarnék se nagyobbat,se kisebbet. 👌
2021. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezért miért lettem lepontozva?
2021. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
3-as azért lettel lepontozva mert nem a kérdésre válaszoltál
2021. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
Ez az indoklás... Minek nagy ha a pasi úgyis elmegy... Hát talán hogy nekünk nőknek is jó legyen. Mellesleg megsúgom, hogy csak itt gyakorin a legideálisabb a 12 centi, meg csak itt okoz nagy dajdalmakata 15 centi feletti méret.
2021. szept. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
#2 azért lettél lepontozva mert a méreted reklámozod "x cm van és imádják a csajok" áthallású a hozzászólásod
2021. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
És azért is, mert a kérdést kisfarkú tette fel akinek nem tetszik, hogy neked nagy a faszod. Szánalmas lúzerek. Nekem is 18cm. Tuti nyerő méret... 😉😁
2021. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

#4 Dehogynem. Van aki nem akar nagyobbat,hanem megfelel. Ez is egy válasz 🤷🏼‍♂️

Azt meg honnan tudjam,hogy a sok kispöcsű aki itt 18-20 évesnek adja ki magát,de valójában 13-15 évesek,miért akarnak nagyobbat 🤷🏼‍♂️

2021. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ha ezt lehet belőle kihallani akkor jól hallottad 😁👍
2021. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy kinek mekkora van, magasról letojom, csak a válaszok érdekelbek.
2021. szept. 3. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!