Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történne velem, ha nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne velem, ha nőként összezárnának egy rakás, kiéhezett, vad férfival? 22/L

Figyelt kérdés

Szubmisszív vagyok, ezért érdekel ez. Szoktam ilyeneken fantáziálni. Valszeg nem lenne kellemes élmény

Olyan lenne kb, mint ha egy darab hús lennék, amit odavetettek a kutyák közé



2021. szept. 3. 00:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Jól bezabálnánk, bepiálnánk, aztán takaríthatnál utánunk.
2021. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam
2021. szept. 3. 00:48
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Addig lennél szub, amíg szét nem erőszakolnának. Hamar elmenne a kedved tőle.
2021. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyobb büntetés neked, mintha egyszerre 5-en lennénk benned.
2021. szept. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Előbb letépnék rólad az összes ruhádat, aztán megraknának minden testnyílásodban. Sírnál és remegnél a végére ahogyan a testedböl folyik ki a sperma, meg folyik le a meztelen testedröl. Utána ott hagynának.
2021. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 cseppszi ***** válasza:
86%
A vezérhím elvinne a többi meg csorgatná a nyálát és képzelődne max. Az élet a valóságban nem egy gruppensex.
2021. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Csak érdekel, hogy tényleg mi lenne.

Mert szerintem a férfiak igen nagy része simán végigerőszakolná a nőket, ha nem lenne semmi következménye. Csak a törvények tartják vissza őket. De talán csak én képzelem őket túl vadnak és nincs így.

2021. szept. 3. 00:54
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Velem az történne hogy a férfiak kibeszélnék előttem, hogy ki milyen jó nőt látott de akkor sem nyúlnának hozzám ha vetkőzni kezdenék, vagy egy kanosabbnak lenne hozuám gusztusa és a többi nevetne :D

A valóság nem mindig a kidomborított szélsőségekből áll, persze a helyzet is fiktív.

2021. szept. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak abba a helyzetben lenne így, amit te leirtál. A férfiak nem állatok.
2021. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
És ha ez egy lakatlan sziget lenne, ahol én vagyok az egyetlen nő?
2021. szept. 3. 01:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!