Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történne velem, ha nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne velem, ha nőként összezárnának egy rakás, kiéhezett, vad férfival? 22/L

Figyelt kérdés

Szubmisszív vagyok, ezért érdekel ez. Szoktam ilyeneken fantáziálni. Valszeg nem lenne kellemes élmény

Olyan lenne kb, mint ha egy darab hús lennék, amit odavetettek a kutyák közé



2021. szept. 3. 00:41
1 2 3 4
 11/39 cseppszi ***** válasza:
91%

Mondjuk erre a kérdésre a válasz országonként eltérő lehet.

1. egy kannibál törzs megenne.

2. egy háborús övezetben nem néznék hogy nő vagy lehet csak ellenség és szétlőnének.

3. egy keleti országban ahol a nő még csak nem is ember ott lehet elvinnének sexrabszolgának és még lehet el is adnának mint egy kecskét.

4. egy európai országban egy elvinne, a többi meg kocsmázna vagy fociemccsre menne.

szóval lehet boncolgatni a kérdést a nem csak mit csinálnának részt, hane ma hol-t is ...

2021. szept. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%

Ha magyar férfiak, akkor összeverekednének és amelyik győz azé lennél.

Ha kancigányok, akkor mind végigmenne rajtad, egyesével.

2021. szept. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
92%
A 80-as években egy fiatal nő egy kísérleti tanulmányt folytatott, amit valahol meg is hirdetett. Meztelenül állt -talán egy múzeumban- és szó nélkül tűrte a bámészkodók vizslató tekintetét. Igen ám, csakhogy egy idő után a férfiak nem álltak meg a nézelődésnél. Elkezdték a nőt tapizni, lökdösni és kezdtek teljesen állatként viselkedni. Na most egy zárt szobában pár kiéhezett kandúrral, valszeg azon menne a vita, milyen sorrendben menjenek végig rajtad.
2021. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Erő sorrendben végigmennének rajtad az történne. A háborús övezetekben elkövetett nemi erőszakoknál sem csapnak DP meg 50 féle többes pózban gangbanget, bukkake-t, max. lefogja valamelyik a kezét amíg rendfokozati sorrendben egymás után mind megdugja és annyi.
2021. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
#13 nem csak a ferfiak kezdtek inzultalni a csajt, ne ferdits. Az osszegyult tomeg kezdte, akik kozott vegyes volt a nemet aranya. Es nem csak lokdosni kezdtek, hanem cigi csikket nyomtak el rajta es egyeb ilyenek. Szoval az emberbol kijon az allat, ha nincs semmi visszatarto ero. Sokszor ezert is lesz bullyng aldozata aki nem tudja megvedeni magat, mert annyi emberseg sokunkban nincs, hogy ne bantsuk a vedtelent.
2021. szept. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld ki! Menj el egy swinger klubba.
2021. szept. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%

#15-nem ferdítek. a kérdés férfiakról szólt, így irreleváns a nők viselkedése. viszont ha a kérdező, pár kiéhezett nőt is említett volna, mindjárt egy hatalmas orgia lehetőségéről beszélnénk. Persze nem akart konkurenciát, így a csajokról hallgatott. Nem baj, több megvadult fickó jut neki.

Komolyra fordítva a szót, kérdező, nem akarod te tudni mi minden történhetne veled.

2021. szept. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
79%
#17 ez igaz, valoban csak a ferfiakat kerdezte. Egyebkent szerintem meg az is benne van a pakliban, hogy megolik. A felajzott tomeg nem szokott hosszu tavon gondolkodni, ugyhogy itt az eroszak valszeg halalig menne. Vagy legalabbis megserulne a kerdezo elegge. Bar en inkabb szex szolgat csinalnek belole es akkor mindenkinek jut belole hosszu tavon.
2021. szept. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
83%
Rommá lennél erőszakolva, minden létező testnyílásodat tömnék a megvadult, kiéheztett kanok, minden nyílásodban 2 péló lenne egyszerer. Egybe folyna a könnyed, a taknyoddal meg a nyáladdal, ami keveredne a testeden végigcsorgó spemával. Aztán 2 hétig menni si alig bírnál
2021. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenről már én is fantáziáltam. Sub mazo vagyok lehet élvezném is egy ideig.
2021. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!