Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, előfordult veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, előfordult veletek, hogy a munkahelyen (vagy egy online meetingen) felállt a péniszetek és ezt észrevette egy ellenkező nemű?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen akkor hogyan történt, mi volt utána?

2021. szept. 3. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a másik irányból közelítem meg. Én vettem észre ilyet, nőként.

Volt ott pár kollega még, így nem bámultam, megpróbáltam segíteni "takarni" a dolgot. Biztosan kellemetlen volt a szitu úgy is, hogy én észrevettem, nem hiszem, hogy azt akarta más is észrevegye..

2021. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult.
2021. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
1! Ritka szimpatikus vagy nekem!
2021. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#1: nemi élet ma este velem?
2021. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul hogy napközben feláll s akkor mi van? Vagyok annyira kultúrember hogy nem mutogatom így nem is veszik észre.
2021. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen, mikor iskolás voltam, akkor volt rengetegszer, hogy elaludtam reggel a buszon és mire felkeltem kőkemény merevedésem volt. Elég kellemetlen, mindig a táskával takartam, de valamikor biztosan meglátta valaki ott az évek alatt.
2021. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai műszakban spontán merevedésem volt. Biztonsági terúleten dolgozom, így ha elhagyom a munkatrúletet efy fémkereső kapun kell átmenni ahol két szekuritis csak volt éppen. Wc re kellett mennem, így átmentem, jelzett a kapu, kézi detektorral átvizsgáltak. A farkam majd szét durrant, simàn megakadt a csaj szeme, egy darabig bámulta.

Utána, ha találkoztunk mindig fülig ért a szája. Ha beszélgettúnk sose került szóba, de próbált közeledni. Nem volt az esetem.

2021. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen helyzet nekem. Muszáj volt kivernem, mivel nagyon felizgultam a nőre aki tartotta a meetinget. Észre is vette, kellemetlen szitu volt, de csak mosolygott egyet és folytatta a meetinget. Így utólag nem bántam meg. 21F
2022. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahol dolgozok sajnos a büfés hölgy nagyon tetszik nekem. Pár hete valahogy elkalandoztam aztán "megkívántam". Szerencsémre olyan helyzetbe volt a pénist, hogy nem vett észre senki ssmit. Azóta probálok nem felfigyelni rá.
2022. márc. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!