Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Féléve egyáltalán nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléve egyáltalán nincs merevedésem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy éjszaka arra ébredtem fel, hogy a fél arcom és a egyik kezem le volt zsibbadva, a számat is alig bírtam mozgatni. Utána pár óra múlva elmúlt a zsibbadás, de azóta gyakorlatilag egyáltalán nincsen merevedésem egyik napról a másikra. Azelőtt sosem volt vele probléma. Attól félek, hogy az agyammal történhetett valami. A tünetek után lehet, hogy stroke-ot kaptam akkor este? 35/F

2021. szept. 4. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En is erre gyanakszom, a fel oldali zsibbadas gyakori tunet. Mindenkepp menj el orvoshoz vele, hatha meg rendbe lehet hozni es legalabb megtudod, hogy milyem teruleteket erintett a stroke. Mas tuneted nincs?
2021. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy az, Norbi?
2021. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Milyen Norbi? Engem nem úgy hívnak.
2021. szept. 4. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Schobert Norbi is stroke-al kerult korhazba nemreg, ezzel probalt viccelodni ez a degeneralt...
2021. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallod ez nem játék, ráadásul fel éve?

Van rokonom akinek hasonló volt kb egy két évig néha aztán elmúlt. Egyszer viszont nem múlt el hanem fel oldala lebénult. Az egész megelőzhető lett volna ha az egyik ilyen után elmegy az orvoshoz és kezelteti magát.

Szóval rohadt qrva gyorsan húzzál elfele a dokihoz ha nem akarsz megdögleni. Szó szerint bármelyik pillanatban megtörténhet.

2021. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve volt egy stroke-gyanús rosszulléted, azóta merevedési zavarod van, és még mindig nem mentél el orvoshoz? Ne halogasd tovább!
2021. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!