Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kitartott "cicababák"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kitartott "cicababák" mindenben azt csinálják, amit a "pasijuk" kér tőlük? Vagy azért lépten-nyomon önmagukat is megvalósítják?

Figyelt kérdés

Az egész kapcsolat dinamikájára gondolok, tehát nem csak szexre, hanem időbeosztásra és akár az öltözködésre is.


Szóval, hogy a férfi osztja be a nő idejét, ő mondja meg azt is, hogy mikor legyen szex, ill. a férfi szabja meg azt is, hogy mikor és miben szeretné látni a nőjét.



Ebben mi a jó egy nőnek? Ez nem tiszta terror?

(tudok ilyen kapcsolatról és férfiként nagyo-nagyon nem értem az egészet)


2021. szept. 4. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, és élnék ilyen kapcsolatban
Nő vagyok, és NEM élnék ilyen kapcsolatban
Férfi vagyok, és szerintem normális az ilyen kapcsolat
Férfi vagyok, és szerintem taszító egy ilyen kapcsolat
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Vannak nők akik ennyit érnek :D
2021. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát nézd meg Timit. Hogy megvalósította már önmagát..
2021. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem kell mindig mindent úgy csinálni, ahogy a pasi mondja. Azért itt ez egy párkapcsolat, annyi a különbség, hogy a pasi több pénzt hoz be a kapcsolatba. A nőnek is sokszor van keresete, nincs rossz anyagi helyzetben, emiatt nincs akkora kiszolgáltatottsága sem. Mellesleg az ilyen férjek sokszor szívesen adnak tőkét a nőnek egy saját kis vállalkozáshoz, amiben a nő 'megvalósíthatja önmagát' ahogy te fogalmaztál. Valamilyen szintű kompromisszum persze kell, de azért nem rabszolgatartás folyik:D a nő se hülye, tudja hogy egy kicsit jobban kell majd alkalmazkodnia, de nekik ennyit megér a dolog. Attól még nem kell kényszerből szexelni vagy eltűrni valami kegyetlenséget, megalázást stb. Általában inkább azt kell eltűrni egy nőnek ilyen kapcsolatban, hogy a férfi rendszeresebben félremegy. Szemet kell hunyni, de ha ez megy, akkor mindent megkap az életben amire csak vágyik. Mármint anyagilag. Emberileg egy ilyen pasival nehéz lehet, de akinek a pénz fontosabb, annak nem nagyon szokott ez számítani, elég ügyesen tudnak a lelkükkel elszámolni.

(Én nem vagyok ilyen kapcsolatban, de volt már vagyonos párom, illetve több gazdag ismerősöm van, akiknél látom milyen a kapcsolat)

2021. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van aki eleve azért megy bele egy ilyen kapcsolatba, hogy megtudja magát valósítani és neki még ez az “ár” belefér…

Sőt, akár élvezheti is és kedvelheti is a pasit.


Ha valakinek nincsenek gazdag és befolyásos rokonai, de neki az a célja hogy egy étteremláncot hozzon létre vagy, hogy egy olyan egyetemen tanuljon mesterszakon ami sok millió forint, majd olyan projektbe kezdjen ami szintén rengeteg pénz (az Ő társadalmi helyzetéhez mérten), akkor ez egy jó megoldás lehet neki.


Ha én gazdag pasi lennék, s valamiért nem tudnék komoly, érzelmi alapú kapcsolatot kialakítani, akkor nekem speciel az imponálna kifejezetten, ha az úgynevezett sugarbabynek vannak céljai és el is tudja mondani hogy miért azok azok.

2021. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha én gazdag milliomos lennék, elvárnám a nőtől hogy akkor és úgy, ahogyan én akaraom, különben mehetne másik gazdag hapsit keresni.
2021. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van szabad mozgástér is. Nyilván az élet egy nagy része szopás - szó szerint és átvitt értelemben is - de sok pénz, idő és energia jut a kedvtelésekre. Annyi, amennyi egy normális élet alatt lehetetlen lenne.
2021. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért törvényszerű, hogy "félrelép"? Szerintem ennek semmi köze a pénzhez.
2021. szept. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!