Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezért elhagytam,jol tettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért elhagytam,jol tettem? Az elejèn szoltam hogy nem mehet el a szàmban,megértette,1-2honapja viszont elkezdte erőltetni,szerette volna,èn nem,az utolsó szexnèl nem engedett el,megtette,reflexből behànytam,el is vàltak utjaink.

Figyelt kérdés
szept. 5. 06:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted. Ha nem akkor nem. Az meg vegkepp szakito ok, ha ugy erolteti rad, hogy lefog es kenyszerit.
szept. 5. 06:20
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A szexben az a megengedett,amit mind a két fél akar. Ez egyfajta erőszaknak is betudható. Tehát igen, jól tetted. F
szept. 5. 06:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted
szept. 5. 06:41
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.

Én egy perverz disznó vagyok nagyon extrém vágyakkal , de soha semmit nem tettem senkivel a beleeggyezése nelkül.

Ez az alap.

szept. 5. 06:43
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
De azt is figyelembe kell venni, hogyha neki így esik jól, akkor hosszabb távon nagyon frusztráló, ha sosem engeded neki.
szept. 5. 06:49
 6/20 Zajos Tücsök ***** válasza:
100%

Jól tetted. A szexben kis túlzással minden belefér de csak akkor ha minden érintett akarja és beleegyezett, de ha valami nem, akkor az nem.

F

szept. 5. 07:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted.
szept. 5. 07:05
nyalókás antigén nyálteszt
 8/20 A kérdező kommentje:
5/ ebben is van valami,ezért is van bennem kétsèg,jol tettem e,de ezen kivül sok minden más megengedett volt,sok mindent kiprobáltunk amit làtott,itt ott,volt ami bejött,volt ami nem ,nekem ez volt az eggy,amire nemet mondtam.
szept. 5. 07:12
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Majd megszokod
szept. 5. 10:48
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, ő nem tartotta be a szabályt
szept. 5. 11:30
1 2
Unatkozol? Gyere játszani!

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!