Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hny évesen kezdtetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hny évesen kezdtetek el fantáziálni, ha megláttátok, hogy feszül mellkastájt egy lányon a póló?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek el? Milyen gondolatok jártak akkoriban a fejetekben? Ha N csak mellkastájt, hanem az egész felsőtestén, és a combján is feszült a lányok a ruha, akkor is fantáziáltatok?

2021. szept. 5. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Má’ akko’ is a se**et néztem!
2021. szept. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiverni már elsőben kivertem. De nem hinném, hogy fantáziáltam. Az első fantáziámra hezedikes koromból emlékszem.


32F

2021. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Már ovis koromban is nézegettem a nőket.
2021. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
Először hetedikben. 41FHET
2021. szept. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Igen, akkor is, ha csak a seggén vagy a combján feszült a ruha.
2021. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én egészen kiskoromtól. Tehát szerintem ilyen 4-5 éves forma lehettem, és már akkor is nagyon tetszett a cici, plusz az idősebb uncsimat láttam meztelenül a gyönyörű nagy kebleivel valami 6-7 évesen, na az beégett a retinámba, és megalapozta a cici iranti rajongásomat. Persze akkor fogalmam sem volt, hogy mi az a szex meg erotika, csak szimplán nagyon tetszett a cici, és igen, szerettem volna már akkor is jól megfogdosni. A combok környéke csak akkor kezdett érdekelni, mikor már tudtam, mire jó a punci, és hogy mi a szex.
2021. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Általános felső tagozatban, de nem emlékszem már erre pontosan mert aztán mnég jó sokáig ugyanúgy csak a fantázia jutott.

Ha még egyszer el kell olvasnom a szót, hogy mellkastájt, agyérgörcsöt kapok.

2021. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már óvodás koromban fantazialtam. Pedig nem is tudtam pontosan mire gondolok csak izgatott az óvó néni.
2021. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ovis koromtól kezdve, emlékszem amikor volt a kötelező délutáni alvás, annyira utáltam, helyette inkább fantáziáltam az óvónéniről az alvásidő alatt, egész jó 20-as éveiben járó bula volt.
2021. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!