Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak előny az ha magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak előny az ha magas egy fiú?

Figyelt kérdés

Én 186 cm vagyok ez előnynek számít?

Komoly kapcsolatot keresek és szerintem megbízható vagyok, ezek jó tulajdonáságok?


2021. szept. 5. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 9-es jól írja. A magasság baromi nagy előny. Ez olyan, mint szexben a nagy farok. Ha nagy farkad van, akkor onnan már csak elrontani tudod. Így van a magasság is a külsőnél. Ilyen magassággal, olyan nehéz csajozni, mint felvenni egy botot a földről.
2021. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem előny, hanem alapkövetelmény.
2021. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
32 fogam van, szerintetek ez előny a lányoknál ?
2021. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A 186 cm önmagában nem számít alacsonynak, csak az a probléma, hogy annyian elérik ezt a magasságot, hogy szerintem nem jelent túl nagy előnyt.
2021. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk a 12-es még jobbat írt. Örülj, hogy magas vagy, mert így legalább van esélyed. 15 centivel alacsonyabb lennél, már nem lenne nő, akinél érdemes próbálkoznod.
2021. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!