Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóságban is annyira érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóságban is annyira érdekli a lányokat a barátjuk farokmérete mint az itteni lányokat?

Figyelt kérdés

Itt kb minden lánynak elváras a min 16 cm. Valóságban is ez van?


Csak azért mert ha megtetszik, megszeretek egy lányt akkor egyáltalán nem érdekel hogyan néz ki a puncija, meg a mellméret sem fontos nekem (bár ugye ezt látni ismerkedéskor). Lányok meg elvileg érzelmesebbek és kevésbé vizuálisak. Azt megértem persze hogy egy 8 centis kevés, de hogy minden lánynak min 16-17 cm kell az fura.


2021. szept. 5. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Senki nem írt ilyet ne játszd az együgyűt. De elég gáz ha valaki ezt az oldalt veszi alapul, "mer' a gyakoris csajoknak..." mikor azt se tudod kinek mi van a lába között.
2021. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#6-os. Én az #5-ös vagyok. Ki mondta hogy lehetetlen? Akinek nem inge nem veszi magára. 0,02% az esély rá, szerencsés vagy :). Bár nem tudom megnéztétek-e hogy hogyan kell helyesen mérni, de a 90% totál helytelenül csinálja. Például rengetegen a pénisz mellé teszik a vonalzót és benyomják ameddig érik. Helyesen azt a péniszre rá kell tenni és a szeméremcsontnak nyomni a vonalzót, hogy a hogy a hasznos méretet tudjuk lemérni.
2021. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
#12 igen, azért elég logikus, hogy nem köldöktől kell mérni.
2021. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt látom, hogy itt nem a lányok, hanem a pasik rugóznak a farokméreten. A privátokban meg egyértelmű.
2021. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát számít. Én nő vagyok, 4 méret volt eddig a tartós kapcsolatok. 1 ső tartós 20 centis volt, fájt minden alkalom, 2.17 centi azzal rendben voltam, 3.13 centi, na az viszont kevés volt nekem. Nem tudtam még lovagolni sem mert folyton túl nagyot mozogtam, hüvelyi orgazmusom nem is volt soha. Mellé viszont nagyon jól nyalt. A4. Fiú 18 centi és tök más technikája van mint az előző 3 nak, itt már volt hüvelyi orgazmus is.
2021. szept. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miközben a hüvely átlag 10 centi hosszú miért nem a szelességen rugóznak a nők és a pasik is? Egy 12 centis de öt-hat centi vastag farok nagyobb élvezetet nyújt mint egy 17 centis de négy centi átmérőjű. Mégis mint látom még a nők -vagyis aki annak adja ki magát is- a hosszon van fönnakadva. Lehet, hogy jobban néz ki egy 18 centis mint egy 13, de ha a 13 centis a vastagabb a tágabb punciba az is bőven elég tud lenni. Sokkal nagyobb baj, ha keskeny.
2021. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!