Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gimik átlagában, ha a suli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimik átlagában, ha a suli leggyengébb sráca, és legerősebb csaja fogadásból birkózna, melyik győzne?

Figyelt kérdés
Játékos birkózásra gondolok, tehát semmi ökölpárbaj, meg szembenyúlás, csak testi erő, szexuális téttel.

2021. szept. 7. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért elég nyilvánvaló hogy a csaj
2021. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Drága kenyér... 😔
2021. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
ha a csaj nagydarab a srác meg egy ilyen alacsony, vékony, nyüzüge akkor a csaj.
2021. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nagydarab, de sportoló, jó kondival.
2021. szept. 7. 10:49
 5/12 kisördög1 ***** válasza:
87%
Ahelyett hogy tanulnál tényleg ilyenen jár az eszed? Ez komoly?
2021. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha egy 90 kg-s nehézatléta csajt és egy anyámasszony katonája a becsapódó ajtótól is a nadrágba csináló 50 kg-s nyüzügét összeengedsz akkor borítékolható a végeredmény. Meg persze akkor is ha valamelyik csinál valamelyik küzdősportot. Anno edzésen volt olyan magasabböves csaj akinél sokkal nehezebb is, magasabb is voltam, de dojo kumitében úgy legépelt mint a sicc.

Ja és igen, ne ezen agyalj hanem tanulj, azé' van az iskola :)

2021. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Súlycsoport? Egy gyenge, de túlsúlyos egyén maga alá tud gyűrni egy sportos, de pihesúlyú másikat, nemtől függetlenül.


Kor? Merthogy a gimi ahova én anno jártam, ott a gimi leggyengébb fiúja vélhetően 12 éves volt, míg a legerősebb lánya 19:D csöppet van különbség:D

2021. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Én nem voltam nyámnyila, futottam fociztam, de egy sportoló csaj némi harcművészeti ismerettel elég simán lenyomott. Gimiben persze ez vicces és megalázó mások számára, ki is röhögtek rendesen, ugyanakkor így utólag nézve sztem ez teljesen természetes.. Csak azonos súlycsoportban, azonos tudással van nagyobb esélye a férfinak legyőzni a nőt, az eltérő fizikum miatt, egyébként már némi fizikai/pszichés előny bőven elég a győzelemhez
2021. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem is kell a suli legerősebb csaja ehhez. Egy átlagosan sportoló lány simán lenyom egy nyüzüge fiút, mert egyre több van belőlük. Egy versenyszinten sportoló lány a fiúk alsó harmadát lenyomja.
2021. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
A leggyengébb srác kiütné a csajt tutira mondom. Miért? Mert gyorsabb, taktiksabb, még ha nem is tud verekedni.
2021. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!