Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Amikor szándékosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Amikor szándékosan úgy öltöztök, hogy hangsúlyosabbak legyenek a bájaitok, olyankor az is jó lesik nektek ha egy olyan pasi néz meg benneteket (diszkréten, de észrevehetően), aki nem annyira jó pasi?

Figyelt kérdés

Vagy csak azt veszitek úgymond bóknak, hogyha egy kifejezetten vonzó férfi néz meg benneteket?


Ha ez így van esetleg, akkor mit éreztek ha azt látjátok hogy valaki olyan “stíröl”, akit nem tartotok szexuálisan vonzónak és nem lenne nálatok esélye?


Előre is köszi!



2021. szept. 8. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Jól esik ha megnéznek, de ha bámulnak az zavaró
2021. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Csak a menők bokolhatnak, minden más, nemierőszaknak számít, akár 50 évvel később is.
2021. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Az igazság, hogy a lányok ilyenkor saját maguknak, és más lányoknak öltöznek fel, hogy bizonyitsák, ki a jobb csaj. És még fel vannak háborodva, ha végül a pasik nézik meg őket, érthető okokból.
2021. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A hangsúly azon van, hogy diszkréten, ez így valóban nem zavaró, egy pillantás, mert én is tudom, hogy nem vak. Ha viszont telibe bámulja a mellemet, az gáz. Ennél még eggyel gázabb, aki cuppog is hozzá.
2021. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen van igazsága a hármas válaszolónak,de a férfiak miatt is van.
2021. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem jól esik mindenkitől, ha megnéznek olyankor és a férfi kollégák viccelődéseitől sem sértődök meg. Ismerem őket és mindenkit a helyén tudok kezelni. Pont ma is elég szexis ruciban voltam, meg is voltak vadulva tőle. Aki ezt nem tudja elfogadni, ne öltözzön úgy.
2021. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

5ös

Kifejtem. Biztos mindenki találkozott a jelenséggel, hogy egy nőnek évek ota párja van, vagy már férje, és nem is akar senki mást. Na mégis a parkapcsolatban és hazasságban élő nők is általában nagyon odafigyelnek az öltözködésre, és hogy szépek legyenek. Arra gondolok, mikor elmennek egy buliba, és egyből az a téma, hogy azta, xy-nak milyen jo a ruhaja, milyen jo a melle, milyen jó a sminkje, stb, stb. És akkor neki is olyan kell, megy a versengés. Amúgy nincs is ezzel semmi gond, de erre is értettem, hogy a nők maguknak és más nőknek öltöznek ki. Persze vannak a szingli csajok, akik tényleg párt keresnek.

2021. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavar, minden tekintetet élvezek.
2021. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha megnéz azzal nincs gond, nem gondolok semmit. Engem az bosszant fel mikor egyáltalán nem öltözök fel csinosan, átlagos öltözet, nincs kirakatban semmi, nagy kabát ,akármi és akkor is vannak olyan barmok akik primitív módon bámulnak ne adj isten oda is szólnak. Az ilyet egy vaslapáttal verném fejbe.
2021. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha szexin öltözöm, ha nagy dekoltázst villantok, akkor azzal tisztában vagyok, hogy meg fognak bámulni, be fognak szólni.

Van néha ilyen hangulatom, és igen: élvezem ha megbámulnak, viszont nem szelektálhatok. Nem mondhatom egy unszimpi pasinak, hogy te nem nézhetsz.

Ez benne van a pakliban, ez elkerülhetetlen.

Ha nem tetszene, nem úgy öltöznék.

(általában különben nem öltözök kihívóan, inkább túl szolidan, de néha rám jön a bolondéria, és akkor igen ribisre veszem a figurát:)

2021. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!