Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex hiánya miatt eltudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex hiánya miatt eltudnak távolodni egymástól a párok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 7 éve vagyunk együtt. Pár napja említette hogy valami hiányzik, valamit már nem érez. Nem szerelmes. Én nagyon szeretem.

Megkell említenem hogy 2 hónapja nincs köztünk szex, bizonyos nőgyógyászati okok miatt (mióma műtét).

Annak is utána néztem, hogy a gyakori szextől (ami már egy ideje hiányzik) a női agyban oxitocin szabadul fel, és ez fokozza a nemi vágyat, a vonzalmat, a kötődést.

Közben sok probléma is ért minket, a szüleihez kényszerültünk költözni, munkahelye, probléma a lányával, bírság ez ez, így nem tudtunk egymásra koncentrálni. Érzem rajta hogy bújna hozzám, hogy éjjel az ágyban fogja a kezem, de valami mégsem az igazi.



2021. szept. 10. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Személyes tapasztalatból mondom, hogy igen.
2021. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos el, igen.
2021. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos igen :(
2021. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
szerintem a férfiagyban is felszabadul valami, mert én a jó szextől nagyon szerelmes leszek
2021. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos igen :( a kapcsolatok 90-95%-a azért fut zátonyra mert nincs meg a felek között megfelelő mennyiségű ÉS minőségű intimitás. Ugyan nem csak ez kell egy jó kapcsolathoz, de ha ez nincs akkor az nem jó kapcsolat.

Nem "direktben" támad, hanem alattomosan, észre sem veszik a felek, de ingerlékenyebbek, türelmetlenebbek lesznek egymással és fokozatosan elvágja az érzelmi kötelékeket.

2021. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk többször is volt ilyen időszak. Egyik vagy másik fél miatt.

De érzelmileg sosem távolodtunk el egymástól a szex hiánya miatt.

2021. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom és hidd el hogy el. Én minden alkalommal amikor találkoztunk szexelni akartam de ő nem neki nem kellett a szex már nem is vagyunk együtt
2021. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is az igenre szavazok.


Nekem most lett vége egy 10 éves kapcsolatomnak, 5 hónapja. A szakítást megelőzően 6 hónap telt el szex nélkül. Fokozatosan maradt el az intimitás. Rengeteg probléma is közbe jött, ami miatt én is hanyagoltam a szexet. Egyszerűen a rendszeres stressz miatt képtelen voltam rá.


Lassan, fokozatosan el távolodtunk egymástól. Sajnos a ti esetetekben is erre megy az út. Rajtatok múlik, hogy mit szeretnétek. Viszont ha a párod nem szerelmes, az még semmit nem jelent. Az a fontos, hogy szeret e.

2021. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 14. 18:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!