Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt már olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan veletek, hogy a lány mászott rátok és vette le a szüzességeteket? Lányok is írhatnak, ha ilyet tettek.

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, mennyi a lány? Hányadik partner volt a lánynak, mennyire volt már tapasztalt?

Miért indult rá a lány ennyire a fiúra?



2021. szept. 10. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a legelső barátnőm. 20 éves voltam, ő pedig 24,5. Nagyon megmászott. 1 percen belül megtörtént a hüvely spricc. Kondom nélkül voltunk. Tanított az egyetemen engem laboron. 1,5 évig jártunk utána. Elég hamar sokáig bírtam, keményeket és nagyokat basztunk. Nagyon visszasírom a testét, magas, karcsú nő volt, formás popsival, pici, de szép cicikkel, bájos arccal. A hölgynek előttem volt 4-5 szexuális kapcsolata. Tapasztalt szerető. Az illatom, a hangom, a személyiségem miatt indult rám. Azt mondta akkor, hogy olyan tiszta a lelkem, hogy belém szeretett. F
2021. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
kamu
2021. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Egy hónap múlva lettem volna 18 éves. A haveroméknál egy buliba egy 22 éves csaj rám mászott miután a pasija seggrészegre itta magát. Előbb csak dumálgattunk meg táncoltunk és egyre jobban kimutatta, hogy szeretné ha megdugnám. A haver is észrevette, és mondta ha úgy alakul a dolog menjünk a szobájába. Mondtam nem hiszem hogy arra sor kerülne meg óvszerem sincs. Erre kis idő múlva a zsebembe csúsztatott egy dobozzal. A buli a kertben volt. Egy idő után fázni kezdtem és bementem a pulcsimért, és a csaj is jött velem. És akkor rákérdezett hogy szűz vagyok e. Nehezen de bevallottam,hogy az vagyok. És akkor kérdezte vele nem akarom e elveszíteni. Nem akartam beszari lenni így hát belementem, és a haver szobájába megtörtént.
2021. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
mese mese mátka ennyi kamu storyt
2021. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom, hogy ilyen loser vagy, nyomi élettel, ha ez a story neked már hihetetlen.


#1

2021. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Csináltam már ilyet. Nagyon fel voltam izgulva és biztosra akartam menni, ezért egy szűz fiúra másztam rá. Hát sikerült a dolog, de utána ő nagyon rosszul érezte magát, mert romantikusabban képzelte volna el az elsőt, és nem alkalmiban egy 8 évvel idősebb nővel.
2021. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Az első exem volt ilyen
2021. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!