Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúm arra kért,hogy csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúm arra kért,hogy csináljak neki prosztatamasszázst.Mármint,hogy a popójába nyúljak ujjal és úgy masszírozzam neki.Más fiú is szereti ezt?Más lány is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Igen élvezetes tud lenni ha jól csinálják!
2021. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Én tudnék erről mesélni :)
2021. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

Nem, én nem szeretnék ilyen meleges dolgot.


De szerintem beszéld meg vele, hogy inkább feldugsz neki egy műpéniszt ahelyett, hogy a seggében kelljen nyúlkálni.

2021. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem, a pasid minimum biszex mert hetero el nem tudja képzelni hogy a seggében nyúlkáljanak mindegy hogy pasi vagy nő teszi, a bziság nem csak az azonos nemhez való vonzódás, hanem az ilyen is tök bzis. Én tuti nem nyúlkálnék párom seggében még akkor sem ha ő kérne rá. Fuj.
2021. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%

Vagy: vegyetek be egy pasit, aki fenékbe rakja.


Végülis, az ő szemszögéből is érthető, ha egy domináns, izmos férfi helyrerakja. :))

2021. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Min biszex a pasi. Egy heteró nem türi hogy seggében túrkáljanak.
2021. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%
Volt ilyen pasim. Egyszere rajtakaptam ahogy a barátja farkàt szopja.
2021. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Én nem szeretném, ha a s..gemben turkálnának, igaz én hetero vagyok.
2021. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Igen engem izgat és csináltam már több páromnak is. Tök jó, hogy ilyen nyitott a barátod. Sok férfi feszeng a témától, de igazából nagyon jó élmény.

Ha van kedved és kipróbálod, mindenképp azt javaslom, hogy alaposan zuhanyozzon le, előtte kicsit masszírozd, simogasd a popsi környékét, majd sok síkosítóval próbálj benyúlni, de nagyon lassan. Körmökkel vigyázz. Nem kell olyan mélyre tolni. A prosztata a farok felőli oldalon található, tehát úgy érdemes ujjaznod, hogy az ujjad egy picit a farok fele hajlik belül. Remélem érthető:D tehát ha hanyatt fekszik a barátod, akkor 'kézre fog állni' neked, ha a tenyered felfele néz. Ha már kellemes érzés neki, ellazult stb, közben a másik kezeddel verheted a farkát vagy ha tudod, szophatod közben. Ez a kettő egyszerre lesz nagyon jó érzés:)

Hajrá, szerintem egy próbát megér. Nyitottnak kell lenni, aztán max ha nagyon nagyon nem tetszik neked, nem csinálod újra. De azért gondold át, nem kell azonna elutasítani a kicsit rendhagyóbb dolgokat:)

N

2021. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

9

Egy biszex pasi vagy

2021. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!